Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 187  |  

Karamo Bérété

ID: 20677
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Otec je nemocný, maminka živí rodinu drobným pěstováním. Podmínky, v níchž rodina bydlí, jsou zoufalé, jedí stěží dvakrát denně. Chlapec by si přesto velmi přál studovat. 12-2015 Karamo je nyní na college a přišel o stávající podporu. Proto pro něj urgentně hledáme nového adoptivního rodiče. Další informace »

Saran Bérété

ID: 20467
Není adoptována

Dívka, 25 let

Oba rodiče Saran zemřeli. Dívka má starší a mladší sestru a žije s příbuznou otce, která většinu času tráví na trhu prodejem. Děti nejí většinou celý den, až večer okolo osmé. Během dne chodí k sousedům a za jídlo myjou nádobí. 6-2014 prodělala operaci slepého střeva, nemohla se tedy připravit na přijímací zkoušky. Musí opakovat 6. třídu. Další informace »

Alpha Mamadou Sidy Diallo

ID: 20708
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Jde o velmi chudou rodinu, která již nic nemá. Otec zemřel v roce 2011 a matka neměla prostředky na zajištění základních potravin. Chlapec byl proto celé dětství podvýživený a kvůli tomu je dlouhodobě nemocný. Od září 2020 je jeho stav velmi vážný a nutně potřebuje peníze na zajištění akutní lákařské péče. Díky sbírce získala jeho matka prostředky a od prosince 2020 se chlapec léčí. Další informace »

Mamadi Sidibé

ID: 20649
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Odvážný chlapec ale z velmi ubohých podmínek. Otec je tělesně postižený a matka obsluhuje malý stánek s jídlem s velice skrovným příjmem. Je to ona, která živí rodinu, ale neodvažuje se utrácet, aby neohrozila svou živnost. Jedí dostatečně jen jednou denně nebo to, co zbyde, když se něco neprodá. Otec alespoň žebrá, aby své ženě něčím pomohl. Mamadi má 3 sourozence (5, 3 a 1 rok). 7-2015 Mamadi je nyní v 8. třídě, velmi se snaží a díky dalšímu vzdělání by mohl své rodině výrazně pomoci. Další informace »

Mabinty Touré

ID: 20445
Není adoptována

Dívka, 25 let

Dívka pochází z šestnáctičlenné rodiny. Z devíti dětí jen dvě chodí do školy. Otec stěží dokáže pokrýt rodinné výdaje. Rodina žije ve dvou chatrčích, jedí společně a jen jednou denně. Další informace »

Aïssata Soumah

ID: 20436
Není adoptována

Dívka, 26 let

Otec je invalidní a bez práce, matka je často nemocná. Otec má tři ženy a jedenáct dětí. Životní podmínky i strava jsou velmi nedostatečné. Ani jedno z dětí nechodí do školy. Další informace »

Fadima Sylla

ID: 20468
Není adoptována

Dívka, 27 let

Maminka Fadimy je tělesně postižená a živí se žebráním. Fadima má 2 mladší sourozence - dvojčata (měla ještě jednoho, ten bohužel zemřel), se kterými matce pomáhá. Rodina jí jednou denně a někdy dokonce jednou za dva dny. Další informace »