Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 181  |  
1 2 3 4 5 ... 10 Další

Souleymane Camara

ID: 201103
Není adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 8 let

Souleymanovi rodiče jsou negramotní a záleží jim na tom, aby jejich děti chodily do školy. Rodiče pracují na poli. Matka připravuje jedno jídlo denně, které se snaží rozdělit na 3 části během dne. Nejčastěji vaří batáty a manioky. Souleymane má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Kadiatou Camara

ID: 20817
Není adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 18 let

Rodiče holčičky jsou zemědělci a žijí na venkově. Kadiatou žije se svou tetou v Konakry. Rodina nemá dostatek prostředků pro zabezpečení školní docházky. Má jednoho mladšího bratra. Další informace »

Amadou Bailo Diallo

ID: 201257
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Jeho matka, jakožto švadlena těžko shání klienty a stejně tak i peníze. Rodina je finančně podporována Amadouovým strýcem, ale ani on si nemůže dovolit školné pro Amadoua, ačkoliv by si přál, aby se mohl vzdělávat. Další informace »

Boubacar Souadou Baldé

ID: 201273
Není adoptována

Dívka, 4 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Boubacar a její bratr často musí pobývat u tety, protože nemají nic k jídlu. Společně s bratrem jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svým bratrem Mamadouem (dítě č.201274) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Mohamed Lamine Coker Bangoura

ID: 201181
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Chlapec žije se svou babičkou a bratranci v jedné místnosti. Velmi těžko se jim shání jídlo. Mohamed má velmi rád školu, ale nemá ve svém vzdělávání žádnou podporu, proto byl zařazen do programu adopce dětí na dálku. Další informace »

Bangaly Diawara

ID: 201252
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Otec je poslední tři roky hospitalizován z důvodu mozkového infarktu. Bangalyho matka vzdala naději, že se její můž vrátí, natož ve stavu, ve kterém by byl schopný rodinu finančně podporovat. Momentálně není schopna pokrýt všechny potřeby rodiny, jako např. vzdělání Bangalymu a jeho staršímu bratrovi Mamoudou. Další informace »

Hadja Siré Dioubate

ID: 201214
Není adoptována

Dívka, 4 let

Hadja Sire je velmi klidná a usměvavá dívka, pocházející z rodiny o 4 dětech. Její rodiče bydlí v malém domě, kde Hadja Sire sdíli jednu matraci se všemi svými sourozenci. Její rodina těžko vydělává, a byla by velice ráda, kdyby se Hadja Sire mohla vzdělávat. Další informace »

Gnama Síré Kaba

ID: 201234
Není adoptována

Dívka, 4 let

Gnama Síré je bystrá a pečlivá dívka ze sedmiičlenné rodiny. Rodiče bydlí v malém domě postaveném jejím dědou. Jí společně se svými sourozenci, ráno i večer, rýži. Pouze jeden z jejích bratrů pravidelně dochází do školy. Ostatní děti kvůli nedostatečným prostředkům na zaplacení školného do školy chodit nemohou. Další informace »

Fatoumata Diaraye Camara

ID: 201188
Není adoptována

Dívka, 5 let

Během plošné demolice budov v Konakry byl zasažen i její rodinný domov. Proto nyní spí venku na terase. Jídlo je těžko sehnatelné, a zřídka je jej dostatek na uživení jí, a 9ti dalších sourozenců (4 bratři, 5 sester). Další informace »

Lansana Camara

ID: 201241
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Lansanova rodina žila v Kaporu, ale po demolicích domů ve čtvrti, se nyní rodina nachází ve velice nepříjemné situaci. Nejen, že kvůli nepříznivé finanční situaci, která v důsledku nastala, těžko shání jídlo, ale také nemůže posílat své děti do školy. Mimo Lansanu má rodina dvě další děti - Ousmane (2006) a Abdulrahmane (2010). Další informace »

Malick Conté

ID: 201260
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Jeho otec je v současnosti ve vězení, což má na zbytek rodiny velký dopad. Také to ohrožuje Malickovu budoucnost - nejen, že vyrůstá bez otce, ale také nechodí do školy, jelikož na to rodina nemá dostatek finančních prostředků, přestože se matka snaží přivydělávat jako pouliční prodavačka. Další informace »

Mamadou Bailo Diallo

ID: 201259
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Mamadou do školy nastoupil poprvé minulý rok, ale bohužel toto dobrodružství nejspíše nepotrvá dlouho, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné. Otec elektrikář je již několik let bez práce, a rodina tak doufá, že s trochou pomoci se povede Mamadoua ve vzdělávání udržet. Další informace »

Mamadou Gando Diallo

ID: 201261
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Mamadou je nejmladším z šestičlenné rodiny. Jeho otec, plechař, kvůli nedostatku příjmů byl nucen svěřit do péče dvě Mamadouovy sestry-dvojčata jejich tetě. Ale i s těmito nižšími výdaji je jeho vzdělávání ve škole, stejně tak jako vzdělávání jeho sourozenců, prozatím přerušeno kvůli nedostatečným finančním prostředkům k platbě školného. Další informace »

Sekouba Diallo

ID: 201215
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Žije ve velké rodině us své babičky, jí pouze zřídka, často ani ne dvakrát denně, jelikož je jich v rodině tolik. Spí se čtyřmi dalšími lidmi na jedné matraci na zemi. Ani jedno z dětí v rodině nechodí do školy, pouze Sekouba, který je kvůli nezaplacenému školnému často posílán zpět domů. Další informace »

Mariame Djanka

ID: 201210
Není adoptována

Dívka, 5 let

Mariame je mladá dívka narozená v zašlé části města, kde chudoba je největší. Je sirotek - oba její rodiče zemřeli. Nyní se o ní stará její sedmdesátiletá babička, která prodává banány na trhu, ale nevydělává mnoho, a tak Mariame často jí jen dvakrát denně. Na vzdělání peníze chybí. Další informace »

Salematou Fofana

ID: 201224
Není adoptována

Dívka, 5 let

Salematou je klidná dívka, odhodlaná se vzdělávat. Pochází z polygamní rodiny o jedenácti dětech v domě se dvěma pokoji. Salematou spí na jedné matraci se svými šesti sestrami. Jí dvakrát denně. Její sestry do školy nechodí, a ani ona do školy často nedochází, jelikož rodina nemá na školné. Další informace »

Mariama Cire Kourouma

ID: 201240
Není adoptována

Dívka, 5 let

Jeho otec má několik dětí. Poté, co se ve Guineji chytré telefony staly dostupnější, pořizují si jeho klienti vlastní fotky a videa, a tak se jeho zdroj příijmů pomalu vytrácí. Mariama Cire nemá na školní uniformu, která je v Guineji povinná - někdy ji vypomůže kmotra, která žije v Conakry. Jí dvakrát denně, pokud něco zbyde od večeře, dají si to k snídani. Další informace »

Malick Sylla

ID: 201194
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Žije ve velmi chudé rodině, matka same je adoptivní dcerou a není vdaná. Společně s ostatními dětmi spí v jedné místnosti. K jídlu se dostává zřídka, většinou jednou denně, ale i to jen po malých porcích. Další informace »

Souleymane Sylla

ID: 201201
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Souleymane je klidný chlapec pocházející z rodiny o čtyřech dětech. Rodina bydlí v dvoupokojovém domě postaveném Souleymanovým dědečkem. Souleymane se svými sourozenci spí na podložce v obývací mistnosti, a často jí pouze dvakrát denně. Ani nového oblečení se mu často nedostává, pouze zřídka při příležitosti oslav. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201251
Není adoptována

Dívka, 6 let

Žije u svého strýce, jelikož příbytek rodičů byl zbořen během demolicí v Kaporu. Rodina tak zůstala bez jakýchkoliv optimistických výhledů do budoucna. Aissatou je tak jednou z dívek, které chybí prostředky k zaplacní školného, jež je tak nezbytné. Další informace »