Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 128  |  

M'Bemba Camara

ID: 201125
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Rodiče se potýkají s problémy zajistit základní životní potřeby rodiny. Zda se budou moci v daný den najíst, závisí na aktuálním příjmu. Někdy si bohužel nemohou dovolit ani jedno jídlo denně. Děti bývají často odkázány jen na sezónní ovoce. M'Bemba má čtyři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Souleymane Camara

ID: 201103
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Souleymanovi rodiče jsou negramotní a záleží jim na tom, aby jejich děti chodily do školy. Rodiče pracují na poli. Matka připravuje jedno jídlo denně, které se snaží rozdělit na 3 části během dne. Nejčastěji vaří batáty a manioky. Souleymane má jednoho staršího a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Tiguidanké Camara

ID: 201191
Není adoptována

Dívka, 9 let

Se svými rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj a matrace. Občas přes den vůbec nejí, a rodina si tudíž nemůže dovolit ani školné, či školní uniformu. Mariama, sestra (dvojče) v adopci s ID201192 Další informace »

Ramatoulaye Diaby

ID: 201248
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Ramatoulaye žije v rodině se dvěma sourozenci. Jeho otec, mechanik, utrpěl vážné zranění, kvůli kterému se stal nemohoucím. Žije ve velmi kritické finanční situaci, a nedokáže zajistit studium, ani pokrýt spoustu dalších nákladů na život pro své děti. Další informace »

Mamadou Yacine Diallo

ID: 201264
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Je velice zvídavý a moc rád by chodil do školy. Bohužel, rodinný domov byl zdemolován v Kaporu, a rodina tak byla nechána napospas osudu, bez finančních prostředků, které by dovolily Yacinovi studovat. Další informace »

Oumou Koultoumy Diallo

ID: 201256
Není adoptována

Dívka, 9 let

Narodila se ve velmi nábožensky založené a polygamní rodině, čítající 12 členů, jejíž otec se každodenně věnuje především modlitbě - těžko skloubitelné s dostatečnou mzdou potřebnou k uživení velké rodiny. Oumou si velice přeje jít do školy, a proto shání pomoc, jelikož jí to rodinné finanční prostředky neumožňují. Další informace »

Boh Fantagbé Kaba

ID: 201236
Není adoptována

Dívka, 9 let

Boh Fantagbé je chytrá dívka z rodiny o pěti dětech. Její rodina bydlí v domě o dvou místnostech, a Boh Fantagbé jeden pokoj sdílí se svými sestrami a se svou matkou. Pouze dva z jejích pěti sourozenců chodí do školy, a to kvůli nedostatečným finančním prostředkům k zaplacení školného. Boh Fanta se vzdělává díky skupině dobrovolníků, ale ráda by přešla do školy. Do programu je také zařazen její bratr-dvojče Boh Mamadi s ID 201237. Další informace »

Boh Mamadi Kaba

ID: 201237
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Boh Mamadi je klidný a chytrý chlapec, a pochází z rodiny o pěti dětech. Bydlí v přistavěném pokoji se zbytkem své rodiny. Jí dvakrát denně rýži, jak ke snídani tak k večeři. Pouze on a jeho bratr chodí do školy, ale ani tam nemohou být vždy, jelikož na to rodina nemá. Do programu je také zařazena jeho sestra-dvojče Boh Fantagbé s ID 201236. Další informace »

Mohamed Lamine Kanté

ID: 201220
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mohamed Lamine je velmi usměvavý a nebojácný chlapec. Má 3 bratry se kterými sdílí pokoj, avšak on spí na křesle a jeho sourozenci na rohoži. Ráno i večer jí rýži. Zatím je vyučován pouze týmem dobrovolníků, jelikož se nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Alhassane Kéita

ID: 201310
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Alhassane pochází z chudé polygamní rodiny - jeho otec je oženěn se třemi ženami, se kterými má celkem patnáct dětí, ale nedokáže jim zajistit budoucnost. Naopak matka, která se o Alhassana primárně stará, dělá, co může, aby Alhassanovi zajistila alespoň základní životní potřeby. Kvůli nedostatku peněz však jí pouze dvakrát denně a spí na jedné rohoži s dalšími dětmi. Další informace »

M´Mah Sylla

ID: 201198
Není adoptována

Dívka, 9 let

M´Mah je malá osmiletá holčička, má sedm sourozenců, 4 bratry a 3 sestry. Se svou rodinou žije v malém domě, který tvoří dvě místnosti. Dům obývá s 10 člennou rodinou i dědeček. M´Mah a všech sedm sourozenců spí na jedné čtyřmístné rohoži. Stravují se společně. Zajistit jídlo pro rodinu i jen 3x denně je však velmi složité. Jejich příjem je nedostatečný. Další informace »

Salématou Touré

ID: 201186
Není adoptována

Dívka, 9 let

Chytrá dívenka, ale nemá dostatečnou podporu z domova - s rodiči a sourozenci sdílí jeden pokoj, jednu matraci, a jeden pokrm denně. Další informace »

Hadja Fatima Youla

ID: 201177
Není adoptována

Dívka, 9 let

Dívka žije se svými rodiči a bratrem ve velkých obtížích. Sehnat jídlo je problém a někdy se stane, že dívka nedostane najíst. V rámci ubytování má rodina také nedostatky a dívka tráví noci buďto na matraci s rodiči nebo na zemi. Dívka by si přála adoptivní rodiče, kteří by ji podpořili ve vzdělávání. Další informace »

Tiranké Bangoura

ID: 201164
Není adoptována

Dívka, 10 let

Rodina dívky žije v nelehké situaci nemá prostředky na základní potřeby. Adopce by dívce velmi pomohla k dosažení základního vzdělání. Tiranké má dva sourozence Kadialou Bangouru ID201171 (*2011) a Aïchu Bangouru ID 201163 (*2015) Další informace »

Kadiatou Barry

ID: 201253
Není adoptována

Dívka, 10 let

Rodina Kadiatou žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Kadiatou, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Boh Fanta Camara

ID: 201218
Není adoptována

Dívka, 10 let

Boh Fanta je velmi klidná dívka, její rodiče bydlí v domě o dvou pokojích. Spí ve stejném pokoji jako její sourozenci a babička, všichni na jedné matraci. Její dieta se skládá v podstatě pouze z kaše a rýže. Ze všech sourozenců je první, co chodí do školy, ale často je poslána domů kvůli chybějícím platbám školmého. Další informace »

Mamadou Lamarana Camara

ID: 201130
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Rodiče chlapce pracují jako většina místních na poli a potýkají se s nedostatkem prostředků na zajištění základních potřeb. Jí obvykle dvakrát denně a to v závislosti na aktuální sklizni. Mamadou má staršího bratra. Další informace »

Mariame Camara

ID: 201221
Není adoptována

Dívka, 10 let

Mariame je velmi pečlivá a klidná dívka. Žije v malém příbytku se svými rodiči a pěti sourozenci, všechny děti spí na jedné matraci. Ráno jí kaši a večer pouze rýži. Je vyučována mladými dobrovolníky, kteří ji navrhli k zařazení do programu, aby si měla pokryto školné ve škole. Další informace »

Ousmane Camara

ID: 201242
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Ousmane a jeho rodina v roce 2016 utrpěli ohromnou ztrátu. Jejich jediná piroga (loďice), která jakožto nezbytné plavidlo k rybaření zajišťovala rodinné příjmy, byla nabourána větší lodí, a dodnes se jí nepodařilo spravit. Matka rodinu opustila, a Ousmane se tak nachází v nepříjemné situaci jak rodinné, tak školní, jelikož kvůli nedostatku finančních prostředků, kterými rodina disponuje, hrozí, že bude ze školy propuštěn a nedokončí ročník. Další informace »

Mohamadou Mountady Diallo

ID: 201271
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mohamadou pochází z desítičlenné rodiny. Jeho otec, který žije v polygamním vztahu se třemi ženami, kvůli svému pokročilému věku již nedokáže zajistit dostatečný výdělek na podporu celé rodiny, a ani žádný ze starších sourozenců nevydělává dostatek, aby pokryl Mohamadouovo školné. Rád by tedy chodil do školy, aby se tak mohl dále rozvíjet a pomoci své rodině. Další informace »