Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 193  |  

Ibrahima Kalil Youla

ID: 201182
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Ibrahima žije se svou babičkou z otcovy strany a mnoha dalšími dětmi ve velmi těžkých životních podmínkách. Má problémy se stravováním, někdy jí jen jednou denně. Spí spolu s pěti dalšími dětmi v jedné místnosti bez postele nebo matrací, takže na zemi s tím, že v místnosti je mnoho komárů. Situace je opravdu vážná, a proto hledáme pro chlapce podporu. Další informace »

Maféring Cheick Youla

ID: 201184
Není adoptována

Dívka, 7 let

Maféring pochází z devíti dětí! Žije ve velmi špatných podmínkách. Když se vrátí domů, nenajde tam nic k jídlu, často tak hladoví. Spí se svými rodiči a sourozenci v jedné místnosti. Její tatínek již není pracovně aktivní, je v důchodu, a to zhoršuje ekonomickou situaci rodiny. Další informace »

Mamadou Hassimou Baldé

ID: 201274
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Mamadou a jeho sestra často musí pobývat u tety, nebo nemají nic k jídlu. Společně se sestrou jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svou sestrou Boubacar Souadu (dítě č.201273) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Aboubacar Bangoura

ID: 201156
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Děti- celkem sedm - žijí pod jednou střechou se svou matkou a její babičkou. Matka není provdaná, každé dítě má svého otce. Babiččina přítomnost v domácnosti tak matce usnadňuje péči o děti. Je to právě babička, kdo se věnuje vzdělávání jejich dětí. Aboubacar má 4 starší bratry a 2 starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Ibrahima Sory Barry

ID: 201244
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Ibrahimova rodina žila ve čtvrti Hamdallaye, blízko ulice 'route le prince' - jedné z hlavních, a nejdůležitějších ulic ve městě, kde jeho studium bylo významně narušeno různými stávkami, ať už odborovými či politickými. Nyní žijí v Bantounka II, Sécteur Folanaya. Vzhledem k chudobě, ve které rodina žije, kdy často ani nemůže pokrýt základní potřeby pro Ibrahimu a jeho tři sourozence, je jakékoliv splácení školného pouhým snem, o kterém doufá, že se jednoho dne naplní. Další informace »

Abdoul Gafar Camara

ID: 201255
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Abdoul Gafar pochází z rodiny o třech dětech. Jeho otec trpí duševními chorobami, kvůli kterým již pět let musí být doma, a nemůže tak pracovat. Rodina bez něj těžko shání peníze, a bez podpory jsou děti v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Zénab Camara

ID: 201297
Není adoptována

Dívka, 8 let

Zénab je mladá dívka, jejíž rodiče jsou rozvedení. Žije se svou matkou, která na trhu prodává brambory, aby tak mohla zajistit základní potřeby svých dětí, jelikož otec rodinu zcela opustil. Zénab spí na rohoži stejně jako jejích 6 sourozenců, a i jídla není moc, kvůli nedostatečným finančním prostředkům. Další informace »

Mawa Diaby

ID: 201212
Není adoptována

Dívka, 8 let

Mawě je 7 let. Její rodiče jsou rozvedení, ale bydlí společně v jednom pokoji. Mawa se svými čtyřmi sourozenci sdílí druhý pokoj s pouhou jednou matrací. K obědu i k večeři jí malou porci kaše. Neustále jí ze školy posílají domů kvůli nezaplacení školného, a spoléhá tak na dobrovolnicou pomoc. Další informace »

Mamadou Aliou Diarra

ID: 201263
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Mamadou pochází z jedné z rodin, která byla vyhoštěna z Kapora kvůli demolicím. Nyní se tedy nachází v situaci kde těžko shánějí obživu, natož aby si mohli dovolit platit školné pro své čtyři děti. Moc by si však přáli, aby Mamadou tuto šanci vzdělávat se dostal. Další informace »

Mariama Doumbouya

ID: 201185
Není adoptována

Dívka, 8 let

Má 8 sourozenců, a kvůli situaci v domácnosti má problémy se školní docházkou. Spí ve stejném pokoji se sourozenci a rodiči - děti na zemi a dospělí na posteli. Děti často přes den vůbec nejí, a pokud ano, tak velmi málo, a nemají dostatečné prostředky k léčbě nemocí. Další informace »

Aboubacar Kaba

ID: 201176
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Chlapec žije u své prababičky s šesti sourozenci . V jedné místnosti v jejich domácnosti tak spí několik dětí a dospělých bez postele nebo matrace. Málokdy se jim poštěstí jíst a když už, tak jsou porce příliš malé pro tolik osob. Někdy jim s jídlem pomůžou sousedé. Dokonce některé děti z chlapcovy domácnosti tu a tam spí u sousedů, kvůli tomu, jak je rodina chudá. Další informace »

Aminata Kaba

ID: 201223
Není adoptována

Dívka, 8 let

Aminata je chytrá dívka žijící u své babičky v domě jo dvou místnostech. Její babičká má pět dětí, a spí společně s nimi na jedné matraci. Jí pouze dvakrát denně. Stejně tak jako všechny její 3 sestry nemůže dále navštěvovat školu kvůli chybějícím finančním prostředkům k zaplacenéí školného. Další informace »

Diaka Kaba

ID: 201222
Není adoptována

Dívka, 8 let

Diaka je klidná a usměvavá dívka, která žije v příbytku s dětmi své babičky, a spí s nimi na jedné matraci. Těžko shání oblečení, a přes den skoro nejí. Je jedinou dívkou v domácnosti, která chodí do školy, ale často je poslána domů jelikož si nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Fatoumata Kéita

ID: 201211
Není adoptována

Dívka, 8 let

Fatoumata je malá, chytrá dívka, která žije v polygamní rodině o celkem jedenácti dětech. Stejně jako každá z otcových čtyř žen, Fatoumata spí v jednom pokoji jako její matka a sourozenci. Co se jídla týče, jí všichni dohromady v šestnácti lidech, takže jejen, že často jí pouze dvakrát denně, ale také po malých porcích. Další informace »

Fatoumata Sacko

ID: 201187
Není adoptována

Dívka, 8 let

S rodiči a 6ti sourozenci (2 bratři, 4 sestry) žije v jednopokojovém příbytku. Chybí jí mnoho věcí: škola a vzdělání, jídlo, přístup ke zdravotnictví... Spí ve stejné posteli s rodiči a sestrami, a čast přes den vůbec nejí - stejně tak jako další členové rodiny. Další informace »

Mohamed Sacko

ID: 201208
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Mohamed pochází z velice chudé rodiny. narodil se mimo manželství, a tak jej byla matka nucena přemístit do péče babičky, jelikož nemanželské dítě bývá vnímáno jako hanba, především tedy pro otce. Babička se snaží získat pro svého vnuka vzdělání, ale jelikož nevydělává, nemá dostatek prostředků aby tento cíl uskutečnila. Mohamed s babičkou sdílí jednu postel. Další informace »

Mohamed Sacko

ID: 201299
Není adoptován

Chlapec, 8 let

Mohamed pochází z chudé rodiny. Narodil se mimo manželský sňatek, a dítě tak muselo být ponecháno babičce. Ta se velmi snaží zajistit svému vnukovi vše potřebné, ale zajistit vzdělání se jí z nedostatku prostředků nedaří. Mohamed se svou babičkou sdílí postel. Další informace »

M´Balia Sylla

ID: 201298
Není adoptována

Dívka, 8 let

M´Balia je chytrá dívka, pocházející z chudé rodiny, ve které žije se svými rodiči, dvěma staršími bratry a mladší sestrou. Její otec se nestará o budoucnost svých dětí, pouze matka se pokouší dětem zajistit stabilní podmínky. M´Balia spí ve stejné místnosti jako její rodiče. Další informace »

Mabinty Sylla

ID: 201296
Není adoptována

Dívka, 8 let

Mabinty je bystrá dívka, která se začala učit doma se svými kamarádkami, ještě před školou. Otec jí poslal do školy, ale kvůli vážnému zranění, které utrpěl při práci už bohužel nevydělává. I bez nutných příjmů tak musí podporovat svou rodinu, a to nejen Mabinty, ale i její tři sourozence. Všechny děti spí na zemi v obývací místnosti. Další informace »

Mabinty Sylla

ID: 201206
Není adoptována

Dívka, 8 let

Mabinty je velice chytrá dívka, která se začala učit doma se svými kamarádkami. Nachází se však v nepřívětivé rodinné situaci. Otec, který jí doma učil, měl úraz, který mu nedovouje než pracovat pouhých pár hodin. I tak však musí pro svou rodinu hledat obživu. Všechny děti, tzn. Mabinty a jijí tři bratři, spí na zemi v obývací místnosti. Další informace »