Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 185  |  

Hadja Fatima Youla

ID: 201177
Není adoptována

Dívka, 8 let

Dívka žije se svými rodiči a bratrem ve velkých obtížích. Sehnat jídlo je problém a někdy se stane, že dívka nedostane najíst. V rámci ubytování má rodina také nedostatky a dívka tráví noci buďto na matraci s rodiči nebo na zemi. Dívka by si přála adoptivní rodiče, kteří by ji podpořili ve vzdělávání. Další informace »

Tiranké Bangoura

ID: 201164
Není adoptována

Dívka, 9 let

Rodina dívky žije v nelehké situaci nemá prostředky na základní potřeby. Adopce by dívce velmi pomohla k dosažení základního vzdělání. Tiranké má dva sourozence Kadialou Bangouru ID201171 (*2011) a Aïchu Bangouru ID 201163 (*2015) Další informace »

Kadiatou Barry

ID: 201253
Není adoptována

Dívka, 9 let

Rodina Kadiatou žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Kadiatou, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Boh Fanta Camara

ID: 201218
Není adoptována

Dívka, 9 let

Boh Fanta je velmi klidná dívka, její rodiče bydlí v domě o dvou pokojích. Spí ve stejném pokoji jako její sourozenci a babička, všichni na jedné matraci. Její dieta se skládá v podstatě pouze z kaše a rýže. Ze všech sourozenců je první, co chodí do školy, ale často je poslána domů kvůli chybějícím platbám školmého. Další informace »

Laye Sory Camara

ID: 201231
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Laye Sory je sirotek svého otce - bydlí u své babičky a jejích 4 dětí. Dům má pouze jeden pokoj a malou terasu. Laye Sory spí na zemi na podložce s ostatními dětmi. K jídlu dostává pouze rýži. Je jediným dítětem svého zesnulého otce, a do školy skoro nedochází, jelikož si babička nedokáže dovolit školné - prosí proto o pomoc. Další informace »

Mariame Camara

ID: 201221
Není adoptována

Dívka, 9 let

Mariame je velmi pečlivá a klidná dívka. Žije v malém příbytku se svými rodiči a pěti sourozenci, všechny děti spí na jedné matraci. Ráno jí kaši a večer pouze rýži. Je vyučována mladými dobrovolníky, kteří ji navrhli k zařazení do programu, aby si měla pokryto školné ve škole. Další informace »

Ousmane Camara

ID: 201242
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Ousmane a jeho rodina v roce 2016 utrpěli ohromnou ztrátu. Jejich jediná piroga (loďice), která jakožto nezbytné plavidlo k rybaření zajišťovala rodinné příjmy, byla nabourána větší lodí, a dodnes se jí nepodařilo spravit. Matka rodinu opustila, a Ousmane se tak nachází v nepříjemné situaci jak rodinné, tak školní, jelikož kvůli nedostatku finančních prostředků, kterými rodina disponuje, hrozí, že bude ze školy propuštěn a nedokončí ročník. Další informace »

Mohamadou Mountady Diallo

ID: 201271
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mohamadou pochází z desítičlenné rodiny. Jeho otec, který žije v polygamním vztahu se třemi ženami, kvůli svému pokročilému věku již nedokáže zajistit dostatečný výdělek na podporu celé rodiny, a ani žádný ze starších sourozenců nevydělává dostatek, aby pokryl Mohamadouovo školné. Rád by tedy chodil do školy, aby se tak mohl dále rozvíjet a pomoci své rodině. Další informace »

Mountaga Diallo

ID: 201266
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mountaga je sirotkem svého otce. Platba školného tedy spadla do rukou matky, která však bez finanční podpory nebude dlouho schopná financovat Mountagovo studium, a žádá proto o pomoc. Další informace »

Bambo Diankha

ID: 201200
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Bambo je malý, tichý a inteligentní chlapec. Má 4 sourozence, 2 sestry a 2 bratry. Rodina s pěti dětmi žije v domě, v jednom pokoji. V dalším pokoji žije s rodinou i otcův nejstarší bratr. Bambo a jeho sourozenci spí na jedné matraci. Zajistit jídlo i jen 3x denně je pro jejich rodinu velmi složité. Oblečení pořizují jen vyjímečně u příležitosti významného svátku. Další informace »

Makalé Dioubate

ID: 201229
Není adoptována

Dívka, 9 let

Makalé je velmi zdvořilá dívka. její rodina má celkem pět dětí. Její rodiče bydlí v malém rozšíření domu postaveném jejím dědečkem. Jí společně s rodinou a spí na matraci se svými sestrami. Pouze dvě z pěti dětí chodí do školy, ostatní tři nemohou do školy docházet, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné všech dětí. Další informace »

Zakaria Fofana

ID: 201275
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Zakaria byl vychován svou babičkou, která prodává koření na trhu. Jeho otec má jakožto sběrač odpadků velice slabý příjem, a tak si nemůže dovolit poslat své děti do školy. I přesto ale Zakaria vyniká svou inteligencí a chutí se vzdělávat. Další informace »

Bintou Kaba

ID: 201213
Není adoptována

Dívka, 9 let

Její rodiče jsou rozvedení, žije tedy v domácnosti své babičky. V domě o dvou pokojích tak sdílí jeden pokoj a jednu matraci s pěti sourozenci. Moc ráda by pokračovala ve vzdělávání, ale kvůli finančním problémům a nezaplacenému školnému je často ze školy posílána domů. Další informace »

Mamady Kaba

ID: 201230
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mamady je chytrý a zdvořilý chlapec z rodiny o šesti dětech. Mamady často nemůže sehnat nové oblečení - pouze během oslav. Jeho rodiče bylí ve dvoupokojovém domě. Jí společně s rodinou, a je jediný, kdo se aktuálně vzdělává díky skupině dobrovolníků, jelikož na školné rodina nemá finanční prostředky. Další informace »

Mariame Kanté

ID: 201216
Není adoptována

Dívka, 9 let

Mariama je velmi odvážná dívka a odhodlaná se vzdělávat. Je sirotek - oba rodiče jsou po smrti. Její prarodiče bydlí v domě o dvou místnostech, spí na jedné matraci společně s dětmi její babičky. Její dědeček, který platil její školné, také zemřel, a tak Mariame nemůže dále navštěvovat školu.Její babička si přeje aby Mariama mohla ve svém studiu pokračovat, ale chybí jí na to finanční prostředky, jelikož musí sama živit velkou rodinu o deseti dětech. Další informace »

Habibatou Keita

ID: 201227
Není adoptována

Dívka, 9 let

Habibatou je velmi pečlivá dívka a prokazuje to i ve škole. Její rodina žije v domě o dvou místnostech. Její otec je fotograf, ale jeho fotoaparát již nefunguje - nemůže si dovolit nový, nemůže tedy vykonávat svou práci. Kvůli tomu se jeho děti nemohou dále vzdělávat - není peněz na školné. Jí pouze dvakrát denně. Habibatou je chytrá, a ráda by ve studiu pokračovala. Další informace »

Safiatou Konate

ID: 201217
Není adoptována

Dívka, 9 let

Safiatou Konate pochází z rodiny o sedmi dětech, kde rodiče jsou rozvedení. Safiatou žije u své babičky - tři z jejích sedmi dětí jsou ve škole. Je jednou z těch, co do školy chodí a je velmi chytrá, ale kvůli nedostatku peněz a nezaplacenému školnému nemůže nadále do školy docházet. Ráda by pokračovala ve studiu a vídala se ve škole se svými kamarády a kamarádkami. Další informace »

Djene Konaté

ID: 201233
Není adoptována

Dívka, 9 let

Djene je chytrá a klidná dívka žijící v rodiněo čtyřech dětech. Její rodče žijí v domě se dvěmi místnostmi. Djene spí na podložce v obývacím pokoji se svými třemi sestrami. Jí dvakrát denně rýži, ke snídani a k večeři. Byla propuštěna ze školy ke konci školního roku, jelikož došly peníze na školné. Další informace »

Mouctar Kourouma

ID: 201219
Není adoptován

Chlapec, 9 let

Mouctar bydlí u svého otce, jelikož jeho matka zemřela při jeho porodu v roce 2013. Bydlí v nedokončeném domě v rodině o třech dětech, a společně sdílí jednu matraci. Žádný z jeho bratrů do školy nechodí, ale i on nyní kvůli nedostatečným finančním prostředkům nemůže pokračovat. Rád by se ke studiu vrátil, a proto žádá o pomoc. Další informace »

Aminata Rajac

ID: 201267
Není adoptována

Dívka, 9 let

Aminata pochází ze čtyřčlenné rodiny. Její maminka je hospodyně, ale poslední čtyři roky také vážně nemocná. Její otec nemá zaměstnání, a tak Aminata potřebuje podporu po finanční stránce aby vůbec mohla chodit do školy. Další informace »