Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 90  |  

Aïssata Soumah

ID: 20436
Není adoptována

Dívka, 24 let

Otec je invalidní a bez práce, matka je často nemocná. Otec má tři ženy a jedenáct dětí. Životní podmínky i strava jsou velmi nedostatečné. Ani jedno z dětí nechodí do školy. Další informace »

Alseny Bangoura

ID: 20373
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Otec je již stár a bez zaměstnání, rodina má 8 dětí. Podporují je příbuzní, aby nezůstali zcela bez prostředků. Další informace »

Fatoumata I Camara

ID: 20564
Není adoptována

Dívka, 25 let

Dívka se narodila mimo manželský svazek. Žije u svého dědečka, který je nemocný (diabetik) a navíc tělesně postižený. Fatoumata má 3 starší a 1 mladšího bratra. Rodina jí velmi nepravidelně. 10-2010 Fatoumata prodělala touberkulózu, proto opakuje ročník. Další informace »

Ibrahima Sory Camara

ID: 20180
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Ibrahima má dva bratry a dvě sestry. Otec se snaží vydělat na obživu výrobou cihel a vypomáháním na stavbách. Mají však problémy se zajištěním alespoň jednoho jídla za den. Děti nechodí do školy. Ibrahima utrpěl v roce 2011 nehodu, kdy si při pádu zlomil obě ruce. Další informace »

Mory Kaba

ID: 20210
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Mory je vychováván svou babičkou, která se živí praním prádla. To stačí sotva na jedno jídlo denně a nějaké oblečení. Nemá však už prostředky na zajištění vzdělání. Mory má dva bratry (15 a 14 let) a pětiletou sestru. 10-2014 Mory je v posledním ročníku na college a letos ho čekají přijímačky na SŠ, proto pro něj urgentně hledáme adoptivního rodiče, aby nemusel přerušit studium. Další informace »

Aboubacar Sylla

ID: 20262
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Aboubacar má dva bratry (13 a 4 roky) a jednu sestru (10 let). Jeho rodina má celkem 28 členů. Dospělí jsou většinou bez práce. Jí pouze jednou denně nebo vůbec. Děti jsou často na ulici nahé. Aboubacar byl adoptován v roce 2005 a za tu dobu měl možnost vystudovat základní školu, college, střední školu a nastoupil na univerzitu. V roce 2019 adoptivní rodič ukončil jeho adopci, ale Aboubacar by velmi rád dokončil své bakalářské studium. Další informace »

Fadima Sylla

ID: 20468
Není adoptována

Dívka, 25 let

Maminka Fadimy je tělesně postižená a živí se žebráním. Fadima má 2 mladší sourozence - dvojčata (měla ještě jednoho, ten bohužel zemřel), se kterými matce pomáhá. Rodina jí jednou denně a někdy dokonce jednou za dva dny. Další informace »

Mamoudou Soumah

ID: 20162
Není adoptován

Chlapec, 27 let

Mamoudou žije se svým dědečkem. Jeho rodiče žijí v Konakry. Má další tři sourozence: dva bratry a jednu sestru. Jeho bratr N'Famoussa je také zapsán v projektu adopce na dálku (ID 20189). 2008 Chlapec je pomalejší,ale možnost chodit do školy a integrace do společnosti mu prospívá a je pro něj důležitá. Další informace »

N´Sira Sylla

ID: 2037
Není adoptována

Dívka, 27 let

Z pěti dětí ani jedno nenavštěvuje školu. Ani rodiče nemají základní vzdělání. Jsou bez práce a tudíž i bez prostředků. 2013 Dívka dokončila základní vzdělání. Nyní je na college a zároveň by se chtěla vyučit švadlenou. Další informace »

Mayeni Soumah/Keita

ID: 20362
Není adoptována

Dívka, 29 let

Finanční podpora by dívce umožnila chodit do školy a zajistit lékařskou péči Další informace »