Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 173  |  

Saran Tounkara

ID: 20648
Není adoptována

Dívka, 23 let

Dívka pochází z velmi chudé rodiny, oba rodiče jsou bez zaměstnání, i když matka se snaží pracovat ve městě (slouží lidem). Věnují se primitivnímu zemědelství a zadlužují se, aby měli na jídlo. Děti jsou často nuceny žebrat. Rodina bydlí v chýši, která se při dešti rozpadá. Saran má dva sourozence (4 a 2 roky) Další informace »

Mariam Sayon Traoré

ID: 20738
Není adoptována

Dívka, 23 let

Dívka je vystavena extrémní chudobě. Otec se živí v zemědělství ale jeho příjem nestačí na pokrytí všech základních potřeb rodiny. S obtížemi jí dvakrát denně. Dívka se sama nechala zapsat do školy, když doprovázela své kamarády, ale rodina nemá žádné prostředky na vzdělání aby ji v tom podpořila. Další informace »

Assiatou Bah

ID: 20784
Není adoptována

Dívka, 24 let

Otec dívky je nemocný. Dívka žije v rodině své opatrovnice, která má 25 členů. Dívka si přivydělává prodejem zmrzlé vody na ulici.<br /> Má tři sourozence ve věku 15, 12 a 12 let. Další informace »

Aboubacar Sidiki Bangoura

ID: 20509
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Otec se s matkou rozvedl a žije se svými dvěma ženami v jiném městě. Matka se stará o pět dětí, živí se drobnými domácími pracemi. Celá rodina bydlí v jediné místnosti. Další informace »

El Hadj Mouctar Barry

ID: 20782
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Chlapec žije v těžké situaci. Rodina trpí hladem a zdravotními problémy. Mouctar má 2 sourozence: Mamadou Yero (1996) a Souadou Barry (1993). Další informace »

Mamadou Diallo

ID: 20665
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Rodina je původem z Liberie, přestěhovaná v důsledku války. Je velice chudá, nedokáže zajistit základní potřeby dítěte. Spí na slaměných matracích na zemi, žijí z almužen. Nikdo z rodiny nemá ani základní vzdělání. Jedí jednou nebo dvakrát denně. Otec má dvě manželky. Mamadou má 2 sourozence (5 a 2 roky) Další informace »

Doussouken Doumbouya

ID: 20674
Není adoptována

Dívka, 24 let

Velice chudá rodina bez základního vzdělání. Dívka jí sotva dvakrát za den, spí na zemi na matraci, ale velice by chtěla studovat. Doussouken má tři sourozence (7, 5 a 2 roky). Další informace »

Mamadama Sylla

ID: 201016
Není adoptována

Dívka, 24 let

Otec je stále pryč. Když přijede, žena otěhotní a on zase odjede pryč za svými problémy. Když se jí podaří něco ušetřit přijede a pak zase bez jediného slova zmizí. Žena se svými dětmi tuto situaci trpí, podle ní má někde jinde jinou ženu. Mamadama má dve starší a dvě mladší sestry. Další informace »

Saidou Traoré

ID: 20663
Není adoptován

Chlapec, 24 let

Rodina je velice chudá. Živí se pěstitelstvím, má k dispozici poměrně velký kus půdy, ale nemají nástroje k jejímu obdělávání a její výnos nestačí k uživení rodiny. Celá rodina spí na zemi v jedné místnosti. Další informace »

Karamo Bérété

ID: 20677
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Otec je nemocný, maminka živí rodinu drobným pěstováním. Podmínky, v níchž rodina bydlí, jsou zoufalé, jedí stěží dvakrát denně. Chlapec by si přesto velmi přál studovat. 12-2015 Karamo je nyní na college a přišel o stávající podporu. Proto pro něj urgentně hledáme nového adoptivního rodiče. Další informace »

Alpha Mamadou Sidy Diallo

ID: 20708
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Jde o velmi chudou rodinu, která již nic nemá. Otec zemřel v roce 2011 a matka neměla prostředky na zajištění základních potravin. Chlapec byl proto celé dětství podvýživený a kvůli tomu je dlouhodobě nemocný. Od září 2020 je jeho stav velmi vážný a nutně potřebuje peníze na zajištění akutní lákařské péče. Díky sbírce získala jeho matka prostředky a od prosince 2020 se chlapec léčí. Další informace »

Mamadi Sidibé

ID: 20649
Není adoptován

Chlapec, 25 let

Odvážný chlapec ale z velmi ubohých podmínek. Otec je tělesně postižený a matka obsluhuje malý stánek s jídlem s velice skrovným příjmem. Je to ona, která živí rodinu, ale neodvažuje se utrácet, aby neohrozila svou živnost. Jedí dostatečně jen jednou denně nebo to, co zbyde, když se něco neprodá. Otec alespoň žebrá, aby své ženě něčím pomohl. Mamadi má 3 sourozence (5, 3 a 1 rok). 7-2015 Mamadi je nyní v 8. třídě, velmi se snaží a díky dalšímu vzdělání by mohl své rodině výrazně pomoci. Další informace »

Fadima Sylla

ID: 20468
Není adoptována

Dívka, 27 let

Maminka Fadimy je tělesně postižená a živí se žebráním. Fadima má 2 mladší sourozence - dvojčata (měla ještě jednoho, ten bohužel zemřel), se kterými matce pomáhá. Rodina jí jednou denně a někdy dokonce jednou za dva dny. Další informace »