Skip to main content

Groove On Da Boat / Loď Tajemství

Kdy?
12:00 05/07/2015
Kde?
Rašínovo nábřeží, Loď Tajemství Praha
Tuto neděli 5.7. nás najdete na Náplavce v Praze, přesněji řečeno přímo na Lodi Tajemství. Proběhne tu druhý díl Groove On Da Boat jako volné pokračování červnového Groove On Da Beach, který se uskutečnil v hudebním baru NEBE na pláži v Branžeži 20.6. Celá akce se i přes výkyvy počasí velmi povedla, vládla přátelská až oldschool house atmosféra uprostřed krásné přirody v Českém Ráji. Věříme, že tuhle náladu přeneseme i do Prahy, na místo, které máme stejně tak rádi.

Celé odpoledne se ponese i tentokrát v duchu lounge pohoda jazz, začne se opět po obědě ve 14:00 a postupně se bude příběh vyvíjet až do desáté hodiny večerní. Uslyšíte rozmanité pohodové sety od čtyř djs, kteří si mají hudebně i lidsky co říct.  V pestré hudební paletě uslyšíte ambient, chill, lounge, soul, jazz, deep house i nu disco, nebudou chybět ani old school vynily.

Aby s vámi mohli pobýt i ti nejmenší, a aby se nenudili máme pro ně připraveno malování na obličej nebo výtvarnou dílnu, kde si můžou vybarvit africké masky podle vlastní fantazie. Kromě hudby na vás čeká studené točené pivko a jiné občerstvení v místním baru.

Můžete si zde koupit i ručně vyráběné předměty v duchu fair trade a podpořit tak zdravotní pojištění dětí v Guineji. Vstupné je dobrovolné.

fotogalerie Groove on Da Beach: http://bit.ly/Fotogalerie_GrooveOnDaBeach
 
Program / djs:
 
⦿ GAZI / South Africa / Prague Sessions
 
⦿ SYNAPTIK / DUNA / SPIN
 
⦿ BEATFOOT! / Košice 
 
⦿ C´MOI / Pekelnej Bar