Skip to main content

Romantika u rybníka / Kytlice 2015

Kdy?
15:00 24/07/2015
Kde?
Občerstvení u koupaliště Kytlice

Druhý ročník víkendového hudebního posezení a potančení na terásce kiosku u lesního koupaliště v Kytlicích je tu. V tomto pohádkovém kraji budeme i my se svou výtvarnou dílnou pro děti, malováním na obličej a bodypaintingem. Připravte se na pohodovou letní akci na čerstvém vzduchu s převahou nu-disco, deep house a najazzlé hudby, grilováním, koupáním a příjemnou domácí atmosférou.

Pátek: DJs C'moi (Pekelnej bar), Roman Rai Live (The Soul Science), Squib (Deep Down), Anna Myschkin (DUNA) Sobota: DJs Awacs (Visky Records), Milan Kroutil (Café Neustadt), Synaptik (DUNA), Sanny (Experiment), Lukáš Mička (Visky Records), Face (Rádio 1) Vstupné: 70 Kč (či dobrovolně více) pro každý den.

Cesta: z Prahy autem za 1,5 – 2h, vlakem přes Děčín za 2,5 – 3h podle výběru spoje. Ubytování: doporučeno včas objednat v některém z místních penzionů s cenami již od 250 Kč/noc. Rozbíjení vlastních stanů v okolí rybníka není povoleno. Tipy na výlet: - pěšky na kopec Klíč (756 m.n.m.) s kruhovým panoramatickým výhledem do Německa, severní a střední Čechy a za jasného počasí s triedrem až na Žižkovskou věž v Praze - jednu stanici vlakem a pěšky na horu Jedlová s rozhlednou (774 m.n.m.) a výhledem na Lužické hory, restaurací na vrcholu, blízkou zříceninou hradu Tolštejn a malebným okolím obce Jiřetín - pěšky k lesnímu divadlu ve skalách v sousední obci Mlýny

Facebook: https://www.facebook.com/KiosekUKoupaliste

Událost: bit.ly/RomantikauRybnika_2015​