Skip to main content

BOAT 4 WONTANARA / Benefiční akce na Lodi Tajemství

14.07.2016

Ve středu se konal II. ročník benefiční akce na Lodi Tajemství na podporu našeho projektu Adopce na dálku.

Vybralo se celkem 4.680 Kč! Program byl rozdělen na obou palubách. Na horní terase jste mohli slyšet djs po celé odpoledne. (Gaziho z Jižní Afriky, C´moi, Johannese a Denzika). U našeho stánku se prodávaly předměty v duchu fair trade z Guineje, byla možnost si koupit slušivý kousek v second handuděti vyráběly africké masky a mohly se nechat pomalovat od naší nejmladší dobrovolnice Rozárky.

I přes nepřízeň počasí a vytrvalý tříhodinový déšť byla loď téměř celou dobu plná. Večer se na dolní palubě představily postupně dvě kapely. Nejdříve večer zahájili Aneboafro, kteří vystoupení zakončili tanečním wokshopem afrického tance, kteří i s dětmi vytvořili krásnou atmosféru. Kapela Legendary Buccannerspro kterou je Loď Tajemství už téměř domácí scénou, zahrála o hodinu později své známé i nejnovější kousky z jejich dílny.

Ještě jednou díky vám všem, kdo jste tuto akci podpořili svou návštěvou. Zvláštní dík patří dobrovolníkům za pomoc s organizací a Lodi Tajemství za zapůjčení úžasného prostoru :)

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->