Skip to main content

Humanistický kemp v Itálii

30.05.2009

Mezinárodní Humanistický kemp
1.8.2009 - 16.8.09, Vieste (Gargano, Itálie)
Akční dovolená - setkání organizací a lidí kolem Světového pochodu za mír a nenásilí v nádherném prostředí italského letoviska Vieste na Garganu.
Dovolená, na které se setkají

Mezinárodní Humanistický kemp
1.8.2009 - 16.8.09, Vieste (Gargano, Itálie)


POZOR - rezervace prodloužena do 10. června.
Pokud se podaří naplnit autobus na 14 dní (odjezd v pátek 31.7. ráno), bude cesta stát jen 2700 Kč na osobu!


Akční dovolená - setkání organizací a lidí kolem Světového pochodu za mír a nenásilí v nádherném prostředí italského letoviska Vieste na Garganu.

Dovolená, na které se setkají organizátoři a příznivci Světového pochodu za mír a nenásilí, nejen humanisti z různých zemí.

Kemp je situovaný v široké zátoce na okraji letoviska Vieste. Pláže jsou písečné, čisté, je možné pronajmout si lehátko a slunečník. Můžete se jít koupat také na pláž k nedalekým skaliskům.

V okolí kempu je spousta restaurací, kde si můžete vychutnat přímořské lahůdky, dále diskotéky, obchůdky. Po půlhodinové procházce po pobřeží se dostanete do malebného městečka Vieste se starobylými úzkými uličkami, které žijí nočním rytmem.

Možnost účastnit se tematických programů, např. společných večeří.


Lokalita je vhodná pro klidnou rodinou i aktivní dovolenou. Doporučujeme využít možnosti výletu lodí do mořských jeskyní, které se táhnou po pobřeží.

Ubytování

Ubytování v kempu Arizona 100 metrů od pláže ve stanech nebo bungalovech. V kempu je kvalitní sociální zázemí, bar s televizí a možností připojení k internetu. V době oběda a večeře se podávají menu.


Cena (na osobu za den)
Stan Dospělí a děti od 6 let
6 euro

Děti od 2 do 6 let
3 euro

Děti do 2 let
zdarma

Bungalov Od 30 euro, v ceně pronájem lehátka a slunečníku (ceník »)


Bungalovy je nutné rezervovat si samostatně přímo v kempu na tel. č. 0884708419 nebo 0884706461. Webové stránky kempu Arizona (italsky) »


Doprava

Doprava vlastní, či společně autobusem z Prahy (možný nástup v Plzni).

Humanistický kemp ve Vieste trvá od 1. do 20. srpna. Rádi bychom naplnili celý autobus na dvoutýdenní turnus 31.7. - 16.8. Pokud bude dostatečný zájem, zařídíme i dopravu na jeden týden.

Předpokládané odjezdy autobusů, pokud se pojede s cestovní kanceláří:
Praha - Vieste: sobota 1.8. a 8.8. dopoledne
Vieste - Praha: sobota 8.8. a 15.8. odpoledne

Předpokládaná cena cesty: 3 000 (max. 3 500) Kč/os.
Cena cesty, pokud naplníme vlastní autobus: 2 700 Kč/os.
Děti platí poloviční cenu.

REZERVACE
Pokud se chcete zúčastnit, napište nám co nejdříve. Do 10. června uzavíráme přihlášky na dvoutýdenní turnus autobusem z Prahy. Pokud se podaří naplnit celý autobus, bude cesta stát pouze 2 700 Kč/os. Při rezervaci také uveďte, zda chcete bydlet ve stanu, či zda jste si rezervovali vlastní bungalov.

Rezervace: Táňa Bednářová, tel: 604983875, e-mail: tana.bednarova@svetovypochod.cz
Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->