Skip to main content

DEPARTURES / host dj Gazi (Pretoria)

Kdy?
18:00 22/05/2015
Kde?
Follow Me café bar, Dlouhá 20, Praha 1

Zveme Vás v sobotu do Follow Me café bar v Praze na party, kde uslyšíte soul, lounge, jazz a deep house. Residentkou této párty je djane C´moi a tentokrát si pozvala svého kamaráda a skvělého dje Gaziho s Jižní Afriky jako hosta. Jeho sluncem provoněné sety jsou známy ve všech vyhlášených pražských i mimopražských klubech. Dvojici doplní ostřílená djane Lillou z domácí stáje Nightpunk recordings, která je na české taneční scéně už více než 15 let.

Pilots: Gazi / Lillou / C'moi
Destination: South Africa / Prague
Company: Follow me Airlines
Flight Number: SC 2205
Terminal: 3

/// GAZI ///

pocházi z Pretorie v Jižní Africe, kde se k house music dostal díky poslouchání mainstreamových radií nebo pouličních parties. Je nutné vysvětlit,že pozice house music v Jižni Africe je hodně specifická, house je zde kupodivu mainstream. Inspirován hlavně deep/soulful housem, začal hrát v roce 2005 a velice brzy měl rezidentní noc ve zdejším klubu. Dnes už druhým rokem žije v Praze se svou rodinou. Svými neotřelými sluncem provoněnými deep housovými rytmy si získává stále více srdcí tanečníků i posluchačů. Pozor tato hudba je při prvním poslechu silně návyková! Buďte si jisti, že i 120 BPM Vás zvedne ze židle. Poslední srpnový víkend jste ho mohli slyšet na plážovém open airu MOOOVE IT! v Branžeži. Zavítal i do dalších klubů např. U Bukanýra, YES Club, Chapeau Rouge, Cross Club, Le Clan, Pekelnej Bar, Shadow, Joy Cosmopolitan, 360 Lounge Bar, ZOO Bar nebo WHY NOT Cafe.


Speciální live projekt: ABeatC Beatbox (Malaysia)
Muž, který na kole před 8 měsíci vyrazil z Malajsie na kole a dosud jeho beatboxové dobrodružství trvá.


Follow me Arlines: "Omlouváme se, ale společnost neručí za zpoždění zpátečního letu. Posádka se těší na Vaši návštěvu a bude Vám během letu plně k dispozici."

Děkujeme Follow Me café bar za podporu :) 

http://bit.ly/podomaticgazi
https://soundcloud.com/lillou
https://soundcloud.com/silvie-ihnatolov
https://www.facebook.com/ABeatCMusic

https://www.facebook.com/followmecafebar