Skip to main content

Open air na Vostrově

Kdy?
16:00 14/08/2015
Kde?
Vostrov open air club, Mnichovo Hradiště

Tento víkend se chystáme s naší cestovní bodypainting sadou do Mnichova Hradiště, kde se uskuteční jedna příjemná letní akce pod širým nebem. Pod taktovkou Wonderbeat, Pekelnej Bar a Vostrov official tu od odpoledních hodin uslyšíte pestrou hudební paletu od chill outu,  jemných beatů až po house a techno ve večerních hodinách.

...................................................................................................................

Areál open-air klubu Vostrov nabízí výborné zázemí nejen pro hudební produkci, ale i pro volnočasové aktivity. Ze sportů si můžete vybrat cokoli, co je vám příjemné. Děti uvítají velkou trampolínu, rodiče zas stůl na ping-pong nebo hřiště na fotbal. Můžete si zahrát frisbee, badminton, pétanque, přichystat si vlastní speciality na grilu nebo se vykoupat v Jizeře.

...................................................................................................................

Za djským pultem se představí: Otik von Hell, Twin, Krekr, Steve Mute, Devnull - Efotan, Afroger, Bába, Joe Joy a páteční odpolední lounge bude mít na starosti djane C´moi. Uslyšíte i elektronickou kapelu D.I.J Dryer.

Vostrov je přírodní amfiteátr v městečku Mnichovo Hradiště v okrese Mladá Boleslav. Po celý týden v areálu je možné se slunit, koupat či sportovat. Molo na koupání je umístěné v prostoru za barem nebo na 100 metrů vzdáleném velkém jezu.Sobotní večery období června až září jsou většinou vyhrazeny výhradně pro živé koncerty kapel nebo live DJ sety.

Parket je zastřešen, takže se nemusíte bát, že  zmoknete. V den akce jsou v případě potřeby otevřeny dva velké bary, výborný koktejlový bar, samostatný pivní bar a výtečný gril bar. Každý z Vás si jistě najde ten svůj správný. Středy patří již zavedeným Vostrovním grilovačkám aneb "co si přineseš, to si ogriluješ". Vostrov open air club je určitě příjemnou zastávkou při Vašich výletech pěšky, na kole či autem, s dětmi či bez.

Připojte se k facebookové události .