Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 211  |  

Charles Nafahua Tolno

ID: 201288
Není adoptován

Chlapec, 3 let

Charles je jediným dítětem svých rodičů. Žije s oběma rodiči, a přestože oba vydělávají, nedostatučeje jejich společná mzda ani na jeden pytel rýže za měsíc, jelikož musí také platit nájem. Často se tedy stává, že jí jen dvakrát denně. Další informace »

Fatoumata Bah

ID: 201285
Není adoptována

Dívka, 4 let

Matka Fatoumaty se vyučila instalatérkou a vdala se ještě před narozením své zatím jediné dcery. Fatoumata žije s oběma rodiči a prarodiči, a jí obvykle dvakrát denně. Další informace »

Mamadouba Bah

ID: 201276
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Mamadouba je prvním dítětem své matky, po otcově straně má ještě dva nevlastní sourozence. Žijí společně s prarodiči a celou rodinou s nimi spojenou. Jí pouze dvakrát denně, a to i přesto, že otec si po práci na poli ještě přivydělává jako mototaxikář, aby uživil svou rodinu. Další informace »

Boubacar Souadou Baldé

ID: 201273
Není adoptována

Dívka, 4 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Boubacar a její bratr často musí pobývat u tety, protože nemají nic k jídlu. Společně s bratrem jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svým bratrem Mamadouem (dítě č.201274) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Kadiatou Bangoura

ID: 201283
Není adoptována

Dívka, 4 let

Kadiatou pochází z velké polygamní rodiny. Její mladá matka se po smrti svého předchozího manžela vdala podruhé, a je tak druhou manželkou svého aktuálního manžela. Ten si mimo zemědělectví přivydělává jako dělník, a tak někdy mají i dostatek jídla. Další informace »

Mariama Ciré Bangoura

ID: 201289
Není adoptována

Dívka, 4 let

Mariama pochází z velké rodiny o třech dětech. Její rodiče jsou sezdaní, a bydlí společně s prarodiči v jedné domácnosti. Jí většinou pouze jednou denně, ale někdy se poštěstí a jí i dvakrát. Další informace »

Mohamed Lamine Coker Bangoura

ID: 201181
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Chlapec žije se svou babičkou a bratranci v jedné místnosti. Velmi těžko se jim shání jídlo. Mohamed má velmi rád školu, ale nemá ve svém vzdělávání žádnou podporu, proto byl zařazen do programu adopce dětí na dálku. Další informace »

M´Mah Camara

ID: 201287
Není adoptována

Dívka, 4 let

M´Mah žije s oběma rodiči. Je prvním dítětem sezdaného páru, a má navíc ještě mladšího bratra. Po práci na poli si přivydělává otec ještě jako mototaxikář, aby tak vyhověl základním potřebám jeho mladé manželky a malých dětí. Rodina jí většinou dvakrát denně, ale to záleží primárně na finančních možnostech a výdělcích otce. Další informace »

N´Ganouma Camara

ID: 201312
Není adoptována

Dívka, 4 let

N´Ganouma je klidná holčička, která žije v chudé rodině. Její otec je aktuálně nezaměstnaný a její matka tak obstarává obživu pro rodinu o šesti dětech. Stěží dokáže dát dohromady více než dva pokrmy denně, a v příbytku o jedné místnosti spí všichni na jedné rohoži. Další informace »

Bangaly Diawara

ID: 201252
Není adoptován

Chlapec, 4 let

Otec je poslední tři roky hospitalizován z důvodu mozkového infarktu. Bangalyho matka vzdala naději, že se její můž vrátí, natož ve stavu, ve kterém by byl schopný rodinu finančně podporovat. Momentálně není schopna pokrýt všechny potřeby rodiny, jako např. vzdělání Bangalymu a jeho staršímu bratrovi Mamoudou. Další informace »

Hadja Siré Dioubate

ID: 201214
Není adoptována

Dívka, 4 let

Hadja Sire je velmi klidná a usměvavá dívka, pocházející z rodiny o 4 dětech. Její rodiče bydlí v malém domě, kde Hadja Sire sdíli jednu matraci se všemi svými sourozenci. Její rodina těžko vydělává, a byla by velice ráda, kdyby se Hadja Sire mohla vzdělávat. Další informace »

Kadéba Sylla

ID: 201281
Není adoptována

Dívka, 4 let

Kadéba pochází z velké rodiny o devíti dětech. Všichni bydlí u své matky, která po smrti svého manžela (otce Kadéby) je na všechny náklady sama. Jí v nejlepším případě jednou denně, a i ostatní nezbytnosti, jako například vzdělávání, dětem chybí. Další informace »

Maimouna Sylla

ID: 201290
Není adoptována

Dívka, 4 let

Maimouna žije ve velké rodině s oběma rodiči, kteří jsou sezdaní a prarodiči. V roce 2021 se matce narodilo druhé dítě. Otec po práci na poli přivydělává peníze pro rodinu jako mototaxikář, ale i tak nejí pravidelně, a nemají ani peníze na školné. Další informace »

Mama Aissata Sylla

ID: 201284
Není adoptována

Dívka, 4 let

Mama Aissata nebyla plánované dítě, ale přesto si jí matka přála na svou zodpovědnost ponechat narozdíl od jejího otce. Mama Aissata teď žije společně se svou matkou u prarodičů, kteří je obě živí. Nemají však také moc peněz, stravují se nepravidelně. Další informace »

Moussa Bangoura

ID: 201314
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Moussa žije ve velmi chudých podmínkách. Jeho otec má tři ženy a celkem deset dětí. I kvůli tomu Moussa nejí častěji než jednou denně, a musí spát na sdílené rohoži na zemi. Rodina se strachuje o to, že kvůli chybějícím finančním prostředkům uniká Moussovi šance na vzdělání a tak i na lepší budoucnost. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201318
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Abdoulaye je malý sirotek, který žije se svou babičkou. Rodiče mu zemřeli, když mu byl pouhý rok, takže si své opravdové rodiče nepamatuje, pouze svou babičku. Abdoulaye trpí chorobou (herniace), kvůli které je odstrkován svými kamarády. jeho situace je tak vcelku kritická. Další informace »

Cheick Ahmed Camara

ID: 201279
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Cheick pochází z velké, polygamní rodiny. Jeho otec se oženil dvakrát, a má celkem sedm dětí. V desíti lidech a s pouhým jedním zdrojem příjmů však není dost jídla, ani peněz na školné. Ačkoliv má otec hodně zakázek jakožto dělník, jeho mzda neumožňuje efektivně živit celou rodinu. To někdy znamená třeba i celý den bez jídla. Další informace »

Lansana Camara

ID: 201241
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Lansanova rodina žila v Kaporu, ale po demolicích domů ve čtvrti, se nyní rodina nachází ve velice nepříjemné situaci. Nejen, že kvůli nepříznivé finanční situaci, která v důsledku nastala, těžko shání jídlo, ale také nemůže posílat své děti do školy. Mimo Lansanu má rodina dvě další děti - Ousmane (2006) a Abdulrahmane (2010). Další informace »

Mamadou Saliou Camara

ID: 201311
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Mamadou Saliou je kurážný chlapec, který žije v rodině v mizerné finanční situaci. Jeho otec nemá práci, a jeho matka prodává ryby na trhu, aby tak vydělala dostatek peněz pro svou rodinu, především tedy pro své čtyři děti. Ty jí stěží dvakrát denně, a spí společně na jedné rohoži. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován

Chlapec, 5 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »