Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 187  |  

Cheick Ahmed Camara

ID: 201279
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Cheick pochází z velké, polygamní rodiny. Jeho otec se oženil dvakrát, a má celkem sedm dětí. V desíti lidech a s pouhým jedním zdrojem příjmů však není dost jídla, ani peněz na školné. Ačkoliv má otec hodně zakázek jakožto dělník, jeho mzda neumožňuje efektivně živit celou rodinu. To někdy znamená třeba i celý den bez jídla. Další informace »

Lansana Camara

ID: 201241
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Lansanova rodina žila v Kaporu, ale po demolicích domů ve čtvrti, se nyní rodina nachází ve velice nepříjemné situaci. Nejen, že kvůli nepříznivé finanční situaci, která v důsledku nastala, těžko shání jídlo, ale také nemůže posílat své děti do školy. Mimo Lansanu má rodina dvě další děti - Ousmane (2006) a Abdulrahmane (2010). Další informace »

Mamadou Saliou Camara

ID: 201311
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou Saliou je kurážný chlapec, který žije v rodině v mizerné finanční situaci. Jeho otec nemá práci, a jeho matka prodává ryby na trhu, aby tak vydělala dostatek peněz pro svou rodinu, především tedy pro své čtyři děti. Ty jí stěží dvakrát denně, a spí společně na jedné rohoži. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Malick Conté

ID: 201260
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Jeho otec je v současnosti ve vězení, což má na zbytek rodiny velký dopad. Také to ohrožuje Malickovu budoucnost - nejen, že vyrůstá bez otce, ale také nechodí do školy, jelikož na to rodina nemá dostatek finančních prostředků, přestože se matka snaží přivydělávat jako pouliční prodavačka. Další informace »

Mamadou Bailo Diallo

ID: 201259
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou do školy nastoupil poprvé minulý rok, ale bohužel toto dobrodružství nejspíše nepotrvá dlouho, jelikož rodina nemá dostatek peněz na školné. Otec elektrikář je již několik let bez práce, a rodina tak doufá, že s trochou pomoci se povede Mamadoua ve vzdělávání udržet. Další informace »

Mamadou Gando Diallo

ID: 201261
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mamadou je nejmladším z šestičlenné rodiny. Jeho otec, plechař, kvůli nedostatku příjmů byl nucen svěřit do péče dvě Mamadouovy sestry-dvojčata jejich tetě. Ale i s těmito nižšími výdaji je jeho vzdělávání ve škole, stejně tak jako vzdělávání jeho sourozenců, prozatím přerušeno kvůli nedostatečným finančním prostředkům k platbě školného. Další informace »

Sekouba Diallo

ID: 201215
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velké rodině us své babičky, jí pouze zřídka, často ani ne dvakrát denně, jelikož je jich v rodině tolik. Spí se čtyřmi dalšími lidmi na jedné matraci na zemi. Ani jedno z dětí v rodině nechodí do školy, pouze Sekouba, který je kvůli nezaplacenému školnému často posílán zpět domů. Další informace »

Salematou Fofana

ID: 201224
Není adoptována

Dívka, 6 let

Salematou je klidná dívka, odhodlaná se vzdělávat. Pochází z polygamní rodiny o jedenácti dětech v domě se dvěma pokoji. Salematou spí na jedné matraci se svými šesti sestrami. Jí dvakrát denně. Její sestry do školy nechodí, a ani ona do školy často nedochází, jelikož rodina nemá na školné. Další informace »

Laye Kéita

ID: 201309
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Laye je chytrý chlapec, který kvůli nepřívětivé finanční situaci své rodiny ještě nechodí do školy. Žije se svou matkou, která se rozvedla se svým manželem, Layeho otcem, a znovu se vdala za muže, který žije v polygamním poměru se třemi ženami a devíti dětmi. Nový otec i se svým výdělkem početnou rodinu jen těžko živí. Všechny dětí spí v obývací místnosti na rohoži. Další informace »

Mariama Cire Kourouma

ID: 201240
Není adoptována

Dívka, 6 let

Jeho otec má několik dětí. Poté, co se ve Guineji chytré telefony staly dostupnější, pořizují si jeho klienti vlastní fotky a videa, a tak se jeho zdroj příijmů pomalu vytrácí. Mariama Cire nemá na školní uniformu, která je v Guineji povinná - někdy ji vypomůže kmotra, která žije v Conakry. Jí dvakrát denně, pokud něco zbyde od večeře, dají si to k snídani. Další informace »

Mafoudia Sylla

ID: 201278
Není adoptována

Dívka, 6 let

Mafoudia se narodila z neplánovaného těhotenství, její rodiče nejsou manželé. Její matka je studentka střední školy, a těžko zvládá kombinovat studia s péčí o Mafoudiu. Mafoudiina starší nevlastní sestra (z otcovy strany), se o ní teď většinu času stará, aby matka mohla dostudovat. Další informace »

Malick Sylla

ID: 201194
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Žije ve velmi chudé rodině, matka same je adoptivní dcerou a není vdaná. Společně s ostatními dětmi spí v jedné místnosti. K jídlu se dostává zřídka, většinou jednou denně, ale i to jen po malých porcích. Další informace »

Mohamed Sylla

ID: 201321
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Mohamed se narodil ve velmi chudé čtvrti. Žije pouze se svou matkou, jelikož otec v roce 2018 odcestoval a vydal se do Lýbie za výdělkem. Od té doby od něj nemají další zprávy. Matka tedy sama obstarává všechny čtyři děti, a velice těžce shání jídlo děti spí na rohoži na zemi. Další informace »

Souleymane Sylla

ID: 201201
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Souleymane je klidný chlapec pocházející z rodiny o čtyřech dětech. Rodina bydlí v dvoupokojovém domě postaveném Souleymanovým dědečkem. Souleymane se svými sourozenci spí na podložce v obývací mistnosti, a často jí pouze dvakrát denně. Ani nového oblečení se mu často nedostává, pouze zřídka při příležitosti oslav. Další informace »

Ibrahimadine Touré

ID: 201305
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Ibrahimadine je velice chytrý chalpec, žijící v chudé rodině. Jeho otec nemá žádné peníze a jeho matka prodává koření, aby uživila rodinu. Velmi se trápí proto, že děti nemohou chodit do školy. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201251
Není adoptována

Dívka, 7 let

Žije u svého strýce, jelikož příbytek rodičů byl zbořen během demolicí v Kaporu. Rodina tak zůstala bez jakýchkoliv optimistických výhledů do budoucna. Aissatou je tak jednou z dívek, které chybí prostředky k zaplacní školného, jež je tak nezbytné. Další informace »

Mariama Barry

ID: 201246
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mariamina rodina žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Mariamu, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Thierno Ousmane Barry

ID: 201254
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Nachází se ve velmi těžké situaci jak po stráncě hygienické tak finanční. Jeho otec je nemocný, trpí diabetem a epilepsií, které mu nedovolují plně vykonávat svou práci a dostatečně tak podporovat rodinu. V důsledku je Thierno Ousmane v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201323
Není adoptována

Dívka, 7 let

Rodiče Mariamy žijí ve velké rodině dědečka z otcovy strany se třemi babičkami. Každá se stará o své děti a případně i vnuky. Jí většinou jednou až dvakrát denně. Záleží hodně na tom, jak dopadne sklizeň. Otec Mariamy se snaží přivydělávat jako mototaxikář. Mariama má 4 sourozence. Další informace »