Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 185  |  

Mamadou Hassimou Baldé

ID: 201274
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Mamadou a jeho sestra často musí pobývat u tety, nebo nemají nic k jídlu. Společně se sestrou jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svou sestrou Boubacar Souadu (dítě č.201273) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Aboubacar Bangoura

ID: 201156
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Děti- celkem sedm - žijí pod jednou střechou se svou matkou a její babičkou. Matka není provdaná, každé dítě má svého otce. Babiččina přítomnost v domácnosti tak matce usnadňuje péči o děti. Je to právě babička, kdo se věnuje vzdělávání jejich dětí. Aboubacar má 4 starší bratry a 2 starší sestry a mladšího bratra. Další informace »

Ibrahima Sory Barry

ID: 201244
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Ibrahimova rodina žila ve čtvrti Hamdallaye, blízko ulice 'route le prince' - jedné z hlavních, a nejdůležitějších ulic ve městě, kde jeho studium bylo významně narušeno různými stávkami, ať už odborovými či politickými. Nyní žijí v Bantounka II, Sécteur Folanaya. Vzhledem k chudobě, ve které rodina žije, kdy často ani nemůže pokrýt základní potřeby pro Ibrahimu a jeho tři sourozence, je jakékoliv splácení školného pouhým snem, o kterém doufá, že se jednoho dne naplní. Další informace »

Abdoul Gafar Camara

ID: 201255
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Abdoul Gafar pochází z rodiny o třech dětech. Jeho otec trpí duševními chorobami, kvůli kterým již pět let musí být doma, a nemůže tak pracovat. Rodina bez něj těžko shání peníze, a bez podpory jsou děti v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Aboubacar Camara

ID: 201203
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Aboubacar je chytrý chlapec, ale byl opuštěn svým otcem jeklikož je nemanželské dítě. Stará se tak o něj jeho babička, která má zároveň čtyři další děti, o které se musí starat. Všichni spí v jednom pokoji na rohoži a jídla se jim dostává stěží, natož aby byl dostatek peněz na poplacení školného. Další informace »

Aye Camara

ID: 201238
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aye je velmi usměvavá a bystrá dívenka. Její rodina bydlí v malém příbytku, a Aye v něm spí na podložce. Jí dvakrát denně - ráno a večer (v obou případech rýži). Do školy často dochází bez jakýchkoliv potřeb, jelikož jí je rodiče nedokáží zaplatit. To ovšem pouze v případě, že ze školy není propuštěna kvůli nezaplacenému školnému, na něž rodina také těžko shání peníze. Další informace »

Fanta Camara

ID: 201235
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fanta je velmi bystrá, je jedinou dívkou svých rodičů, která chodí do školy. Rodina má další čtyři děti, které do školy nechodí, jelikož na to rodina nemá prostředky.Spí v malé přistavené mistnosti se svými sourozenci. Často je propouštěna ze školy, jelikož i její školné je často nezaplatitelné pro její rodiče. Další informace »

Mawa Diaby

ID: 201212
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mawě je 7 let. Její rodiče jsou rozvedení, ale bydlí společně v jednom pokoji. Mawa se svými čtyřmi sourozenci sdílí druhý pokoj s pouhou jednou matrací. K obědu i k večeři jí malou porci kaše. Neustále jí ze školy posílají domů kvůli nezaplacení školného, a spoléhá tak na dobrovolnicou pomoc. Další informace »

Aissatou Diallo

ID: 201250
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aissatou je sirotek. Je nucena prodávat vodu na ulici, aby podpořila svou tetu, jejíž manžel je bez práce. Nenabízí se jí tak jediná příležitost chodit do školy jako ostatní dívky jejího věku, a její budoucnost je tak vážně ohrožena. Další informace »

Mamadou Aliou Diarra

ID: 201263
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Mamadou pochází z jedné z rodin, která byla vyhoštěna z Kapora kvůli demolicím. Nyní se tedy nachází v situaci kde těžko shánějí obživu, natož aby si mohli dovolit platit školné pro své čtyři děti. Moc by si však přáli, aby Mamadou tuto šanci vzdělávat se dostal. Další informace »

Mariama Doumbouya

ID: 201185
Není adoptována

Dívka, 7 let

Má 8 sourozenců, a kvůli situaci v domácnosti má problémy se školní docházkou. Spí ve stejném pokoji se sourozenci a rodiči - děti na zemi a dospělí na posteli. Děti často přes den vůbec nejí, a pokud ano, tak velmi málo, a nemají dostatečné prostředky k léčbě nemocí. Další informace »

Aboubacar Kaba

ID: 201176
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Chlapec žije u své prababičky s šesti sourozenci . V jedné místnosti v jejich domácnosti tak spí několik dětí a dospělých bez postele nebo matrace. Málokdy se jim poštěstí jíst a když už, tak jsou porce příliš malé pro tolik osob. Někdy jim s jídlem pomůžou sousedé. Dokonce některé děti z chlapcovy domácnosti tu a tam spí u sousedů, kvůli tomu, jak je rodina chudá. Další informace »

Aminata Kaba

ID: 201223
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aminata je chytrá dívka žijící u své babičky v domě jo dvou místnostech. Její babičká má pět dětí, a spí společně s nimi na jedné matraci. Jí pouze dvakrát denně. Stejně tak jako všechny její 3 sestry nemůže dále navštěvovat školu kvůli chybějícím finančním prostředkům k zaplacenéí školného. Další informace »

Diaka Kaba

ID: 201222
Není adoptována

Dívka, 7 let

Diaka je klidná a usměvavá dívka, která žije v příbytku s dětmi své babičky, a spí s nimi na jedné matraci. Těžko shání oblečení, a přes den skoro nejí. Je jedinou dívkou v domácnosti, která chodí do školy, ale často je poslána domů jelikož si nemůže dovolit platit školné. Další informace »

Fatoumata Kéita

ID: 201211
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fatoumata je malá, chytrá dívka, která žije v polygamní rodině o celkem jedenácti dětech. Stejně jako každá z otcových čtyř žen, Fatoumata spí v jednom pokoji jako její matka a sourozenci. Co se jídla týče, jí všichni dohromady v šestnácti lidech, takže jejen, že často jí pouze dvakrát denně, ale také po malých porcích. Další informace »

Fatoumata Sacko

ID: 201187
Není adoptována

Dívka, 7 let

S rodiči a 6ti sourozenci (2 bratři, 4 sestry) žije v jednopokojovém příbytku. Chybí jí mnoho věcí: škola a vzdělání, jídlo, přístup ke zdravotnictví... Spí ve stejné posteli s rodiči a sestrami, a čast přes den vůbec nejí - stejně tak jako další členové rodiny. Další informace »

Mohamed Sacko

ID: 201208
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Mohamed pochází z velice chudé rodiny. narodil se mimo manželství, a tak jej byla matka nucena přemístit do péče babičky, jelikož nemanželské dítě bývá vnímáno jako hanba, především tedy pro otce. Babička se snaží získat pro svého vnuka vzdělání, ale jelikož nevydělává, nemá dostatek prostředků aby tento cíl uskutečnila. Mohamed s babičkou sdílí jednu postel. Další informace »

M´Balia Sylla

ID: 201207
Není adoptována

Dívka, 7 let

M´Baila je velice chytrá dívka, pocházející z chudé rodiny. Má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Její otec se o rodinu téměř nestará, a budoucnost svých dětí v zásadě zanedbává. Matka se naopak snaží dětem zajistin lepší budoucnost, ale vydělává jen málo. M'Baila spí ve stejné místnosti jako její rodiče. Další informace »

Mabinty Sylla

ID: 201206
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mabinty je velice chytrá dívka, která se začala učit doma se svými kamarádkami. Nachází se však v nepřívětivé rodinné situaci. Otec, který jí doma učil, měl úraz, který mu nedovouje než pracovat pouhých pár hodin. I tak však musí pro svou rodinu hledat obživu. Všechny děti, tzn. Mabinty a jijí tři bratři, spí na zemi v obývací místnosti. Další informace »

Amiatou Bah

ID: 201270
Není adoptována

Dívka, 8 let

Amiatou je sirotek obou svých rodičů, a společně se svými čtyřmi sourozenci žije u svého strýce, který se tak celkem stará o osm dětí. Práci řidiče aktuálně nevykonává. Jeho jediný zdroj příjmu je spojen s činností vychovatele. To však nezaručuje dostatečný příjem, aby se mohly děti vzdělávat. Další informace »