Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 193  |  

Ibrahimadine Touré

ID: 201305
Není adoptován

Chlapec, 6 let

Ibrahimadine je velice chytrý chalpec, žijící v chudé rodině. Jeho otec nemá žádné peníze a jeho matka prodává koření, aby uživila rodinu. Velmi se trápí proto, že děti nemohou chodit do školy. Další informace »

Aissatou Barry

ID: 201251
Není adoptována

Dívka, 7 let

Žije u svého strýce, jelikož příbytek rodičů byl zbořen během demolicí v Kaporu. Rodina tak zůstala bez jakýchkoliv optimistických výhledů do budoucna. Aissatou je tak jednou z dívek, které chybí prostředky k zaplacní školného, jež je tak nezbytné. Další informace »

Mariama Barry

ID: 201246
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mariamina rodina žije v Kosa (petit Simbaya) již dlouhou dobu. Poté co otec musel podstoupit dva rozdílné chirurgické zákroky, je nyní po fyzické stránce invalidní, a po drahých nákladech na obě operace i značně ochudlý. Rodina se tak nachází v krizi a není schopná zajistit vzdělání pro Mariamu, ani její čtyři sourozence. Další informace »

Thierno Ousmane Barry

ID: 201254
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Nachází se ve velmi těžké situaci jak po stráncě hygienické tak finanční. Jeho otec je nemocný, trpí diabetem a epilepsií, které mu nedovolují plně vykonávat svou práci a dostatečně tak podporovat rodinu. V důsledku je Thierno Ousmane v ohrožení propuštění ze školy. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201323
Není adoptována

Dívka, 7 let

Rodiče Mariamy žijí ve velké rodině dědečka z otcovy strany se třemi babičkami. Každá se stará o své děti a případně i vnuky. Jí většinou jednou až dvakrát denně. Záleží hodně na tom, jak dopadne sklizeň. Otec Mariamy se snaží přivydělávat jako mototaxikář. Mariama má 4 sourozence. Další informace »

Mama Aissata Conté

ID: 201243
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mama Aissatin otec měl v roce 2017 vážné zranění, kvůli kterému musí nyní zůstat doma, a které mu nedovoluje dále vykonávat práci mechanika jako předtím. Je zoufalý ze svého zdravotního stavu, ale také z toho, že kvůli nižším přímům jeho dcera bude možná muset opustit školu, jelikož nejsou peníze na školné. Další informace »

Ayouba Diaby

ID: 201239
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Ayouba pochází z rodiny o osmi dětech. K jídlu se dostává stěží dvakrát denně. Nedochází do školy, jelikož si rodina nedokáže dovolit platit školné. I jeho sourozenci z tohoto důvodu školu opustili. Spí v jedné mistnosti se svými čtyřmi bratry. Další informace »

Fatoumata Diallo

ID: 201300
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fatoumata je odvážná dívka, která žije se svými rodiči a čtyřmi ostatními dětmi v jedné domácnosti. Její matka nepracuje, a její otec pracuje jako učitel základní školy, aby mohl uživit rodinu. Žijí v dvoupokojovém příbytku, kde všechny děti spí v obývací místnosti na jedné rohoži, a stěží jí třikrát denně. Další informace »

Fatoumata Hothia Diallo

ID: 201258
Není adoptována

Dívka, 7 let

Fatoumatina rodina je jednou z rodin vyhoštěných z Kapora v důsledku demolicí. Její otec nyní žije u svého otce, který kvůli starému věku potřebuje každodenní asistenci. Bez dostatečných příjmů si však rodina nemůže dovolit financovat vzdělání pro Fatoumatu. Další informace »

Idiatou Diallo

ID: 201265
Není adoptována

Dívka, 7 let

Pochází z šestičlenné rodiny, ale její otec je nezvěstný ve Středozemním moři v roce 2018. Rodinu tedy musí živit matka, která je pouhou hospodyní, a jelikož neměla možnost chodit do školy, tak je negramotná. Idiatou by ráda chodila do školy, aby jí čekala snad přívětivější budoucnost. Další informace »

Ibrahima Kassory Fofana

ID: 201190
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Žije se svými rodiči a 9ti sourozenci. Rodina si může dovolit poslat do školy pouze 2 z nich. Mají pouze jednu matraci, takže často spí i na zemi, nahý. Jídla má nedostatek, a v případě nemoci také nedostatečný přístup k lékům. Další informace »

Yarie Keita

ID: 201199
Není adoptována

Dívka, 7 let

Jarie je malá 5. letá holčička, inteligentní a tichá. Její rodina má 6 dětí, žijí společně v malém domě, ve dvou místnostech, i s jejich dědečkem. Všechny děti spí na jedné rohoži. Stravují se společně. Jejich příjmy však nepokryjí základní potřeby členů rodiny. Další informace »

Bangaly Kéita

ID: 201202
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Pochází z velké rodiny, má 3 starší sourozence (trojčata). Otec je v důsledku vážné nehody handikapovaný, a nemůže tak vydělávat. Veškeré výdaje na jeho léčbu i na výživu a vzdělávání dětí tedy leží na matce. Všichni spí v jedné místnosti - Bangaly a jeho sourozenci dohromady na jedné podložce, v domě který petří jejich dědečkovi. Další informace »

Abdoulaye Konaté

ID: 201249
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Abdoulaye je sirotek, který žije se svou babičkou od svých dvou let. Vzhledem k jejímu věku, není babička již schopná zaručit dostatečnou finanční stabilitu mladému Abdoulayemu. Je nejmladším ze čtyř sourozenců, jimž všem hrozí propuštění ze školy kvůli ndostatečným finančním prostředkům. Další informace »

Mabinty Soumah

ID: 201154
Není adoptována

Dívka, 7 let

Mabinty má 4 starší sourozence (2 sestry a 2 bratry). Péče o děti stejně jako starost o vzdělání leží na matce, protože otec je vzhledem ke své práci převážně na cestách. Většinou jí dvakrát denně. Další informace »

N´Naissata Soumah

ID: 201153
Není adoptována

Dívka, 7 let

Dítě pochází z manželského svazku. Otec však měl již před sňatkem jiné děti. Matka má za sebou pět úspěšných porodů. Všechny děti nyní žijí pod jednou střechou, jedno dítě zemřelo. Vzhledem k velmi skromným příjmům, není pro rodiče snadné zajistit odpovídající péči všem dětem. Jídlo mají velmi nepravidelně, maximálně dvakrát zřídka třikrát denně, a někdy vůbec. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201193
Není adoptována

Dívka, 7 let

Žije se svými rodiči a 10ti sourozenci. Její otec je v důchodu, a tudíž těžko shání jídlo pro svou rodinu. Těžko spí a pro jídlo občas dochází k sousedům. Další informace »

Aicha Sylla

ID: 201205
Není adoptována

Dívka, 7 let

Aicha pochází z chudé rodiny, která není schopná zajistit dva pokrmy denně. Spí na jedné matraci se čtyřmi sourozenci, ve stejné místnosti jako rodiče, a tudíž potřebuje pomoc nejen s financováním školného, ale i s životními náklady. Další informace »

Karim Sylla

ID: 201108
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Karim se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Karima se daří zajistit denní stravu díky svému krejčovskému řemeslu. Problém nastává v nepředvídatelných situacích, jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už bohužel peníze nezbývají. Karim má 2 starší sestry (Madina je také v programu pomoci na dálku, ID 201109), další miminko je na cestě. Další informace »

Mohamed Tounkara

ID: 201245
Není adoptován

Chlapec, 7 let

Mohamed pochází z rodiny o dvou dětech - má jednu starší sestru. Jeho otec v cestě za lepším životem opustil Afriku směrem do Evropy, ale bohužel se ztratil ve Středozemním moři bez dalších zpráv. Mohamedova babička, která jej má teď na starost nevydělává a tak nemá dostatek finančních prostředků na to, aby zajistila platbu školného, aby se Mohamed mohl vzdělávat. Další informace »