Skip to main content

Hvězdy tančí pro Wontanaru IV Benefiční akce pro Guineu

Kdy?
13:00 22/04/2017
Kde?
Písecký Papírák

Již počtvrté Vás zveme do píseckého Papíráku na další vydání úspěšného benefičního koncertu v rámci kampaně Česko proti chudobě. Program se připravuje, sledujte facebookovou událost

"Je zřejmé, že samotný tok peněz tzv. rozvojové spolupráce není dostatečný. V současném finančním a obchodním systému na globální úrovni stále setrvává trend, kdy chudé země platí bohatým více, než od nich dostávají. Výsledkem je neustálá spirála neřešitelné zadluženosti.
Náš svět by mohl být místem, kde mají všichni zajištěn důstojný život i prostor na vlastní rozvoj. Máme k tomu dost financí, technologií, potravin. Jde jen o to, jak s těmito prostředky budeme nakládat, do jaké míry dovolíme jejich znežívání hrstkou bezohledných sobců.

Naše práva si neudržíme, pokud budeme tolerovat jejich porušování u jiných. Abychom dosáhli svých práv a spravedlnosti, musíme se zajímat a podporovat práva našich sousedů. Ať již jsou to lidé z naší ulice, z nějaké marginalizované skupiny, z příměstského ghetta nebo z jiného kontinentu.

Potvrzené kapely:
LYCANTHROPHY - www.lycanthrophy.bandcamp.com
MASÁŽ - www.bandzone.cz/masaz
KAAR - www.bandzone.cz/kaar
EXORCIZPHOBIA - www.bandzone.cz/exorcizphobia
UCHÁZÍM - www.bandzone.cz/uchazim"