Skip to main content

Never Grow Up Boat / Loď Tajemství

Kdy?
14:00 28/08/2015
Kde?
Lod tajemství, Náplavka Praha

V pátek 28.8.15 se uskuteční 3. díl z letní série Groove On Da Beach a Groove On Da Boat, tentokrát znovu na naši oblíbené Divadelní lodi Bratří Formanů. Celé odpoledne bude mít Never Grow Up Boat festivalovou náladu. Abyste mohli vzít své děti s sebou a nenudily se zatímco vy si dáte studené pivko nebo dvě, je pro ně připraven program. V 16:00 Divadlo Rozmanitostí v Mostě zahraje pohádku pro nejmenší O perníkové chaloupce. V 16:30 to rozjede neJen divadelní kapela z téhož divadla, nebojíme se říct objev roku: neDloubej se v nose v pestrých kabaretních kostýmech a charismatickou tanečnicí a zpěvačkou v jedné osobě Terezou Karáskovou. To ocení zvláště Ti odrostlejší.

Také se tu můžete nechat se svými dětmi pomalovat nebo se kreativně vyřádit ve výtvarné dílně. Od 17:30 do 22:00 převezmou hudební produkci do ruky ženy za pultem a to hned čtyři: C´moi (Pekelnej Bar), Funktopus, Anna Myschkin (DUNA) a na závěr Lillou (Nightpunk Recordings) Od loungové pohody přes soulful house a deep house zakončí večírek minimalové beaty.

Akce je stejně jako v minulých dílech propojena s naší neziskovou organizací, za což organizátorům děkujeme. Můžete tu koupit i ručně vyráběné předměty v duchu fair trade nebo nakoupit v místním bazárku a podpořit tak konkrétní projekty. Vstupné je 50 Kč a pro ženy a děti zdarma.

Připojete se k události: http://bit.ly/NEVERGROWUPBOAT