Skip to main content

Seminář I. o rozvojové spolupráci v Africe

Kdy?
11:00 15/11/2015
Kde?
Wontanara, Sokolská 32, Praha 2, metro I.P.Pavlova

Chceš smysluplně pomáhat, seznámit se s novými lidmi, kulturami a získat zkušenosti v oblasti rozvojové spolupráce? Chceš  se podílet na našich projektech?

Máš grafické nadání, baví Tě online media, střih videa, fotíš nebo bys nám rád pomohl s administrativou, propagací, organizováním akcí či fundraisingem? 

Již 16 let se zabýváme rozvojovou spoluprácí v západoafrické Guieji. Představíme Ti náš tým a naše projekty (adopce na dálku, stavba škol, zdravotní péče, přístup k vodě). Rádi bychom také s tvou pomocí měnili svět k lepšímu.

 Tým Wontanara / vlevo Petra Kadlecová (adopce na dálku) a Bětka / Silvie Ihnatolová (PR) / Khadi (stážistka) / Táňa Bednářová (zakladatelka a ředitelka)

Seminář povede zakladatelka projektu Táňa Bednářová na téma Rozvojová spolupráce Adopce na dálku v celkovém kontextu spolu s Tomášem Tožičkou, koordinátorem kampaně Česko proti Chudobě, který rád odpoví na vaše dotazy.

Datum: 15. listopadu 2015  // Čas: 12:00 - 20:00 // 
Adresa: Wontanara, Sokolská 32, Praha 2, metro I.P.Pavlova

Prosím potvrďte svou účast: silvie@wontanara.cz

.........................................................................................................................

Dobrovolníci nemají vždycky čas, ale mají srdce / Elizabeth Andrew

.........................................................................................................................

Můžete se těšit na zajímavé promítání a fotky z našich cest do Guineji. Během celého odpoledne Vám zajistíme kávu a občerstvení. Od 19:00 proběhne ukázková hodina bubnování gambijského bubeníka Papise Nyasse (Centrum Malaika )