Skip to main content

Veletrh neziskových organizací Brno

Kdy?
12:30 09/12/2015
Kde?
Provozně ekonomická fakulta MENDELU (atrium), Zemědělská 1, Brno

Wontanara poprvé na veletrhu v Brně ! V roce 2014 proběhl již třetí ročník VNOB. Zúčastnilo se ho přes 20 neziskových organizací. Některé z nich si připravili zajímavý workshop či přednášku. Návštěvníci se mohli seznámit s činností těchto neziskových organizací, mohli se zapojit do různých dobrovolnických projektů nebo si sehnat kvalitní praxi. Doufáme, že i tento rok se nám podaří zorganizovat veletrh aspoň na takové úrovni jako loni. Čtvrtý ročník VNOB se bude konat 9. prosince 2015 na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Těšte se na další podrobnosti, sledujte náš Facebook!

.........................................................................................................................

Cílem Veletrhu neziskových organizací Brno (VNOB) je navázat intenzivnější spolupráci mezi neziskovými organizacemi a veřejností, zejména z řad studentů vysokých škol.

.........................................................................................................................

Veletrh se zaměřuje na region Brna a okolí. Jeho hlavní myšlenkou je zahájit tradici v setkávání lidí, kterým není činnost neziskových organizací lhostejná. Každý návštěvník bude mít příležitost setkat se se zástupci neziskových organizací, dozvědět se o aktivitách těchto organizací a zapojit se do workshopů.