Skip to main content

Pozvánka Divadlo Kampa 03/2016

07.03.2016

Oprášili jsme dávnou spolupráci s Divadlem Kampa. Moc si vážíme jejich podpory. Každý měsíc vás budeme zvát na divadelní představení pro děti i dospělé a můžete se těšit také na společné akce v roce 2016 ve spojení s Prostorem Malaika.

Divadlo Kampa březen 2016 Program pro dospělé  / Program pro děti 

Něco málo o divadle:

Jsme sice divadlo malé, ale svou nabídkou a obsahem nepřeberné. Naším cílem je  rozvíjet  Divadlo Kampa jakožto důležitý kulturní bod na Malé Straně, který je unikátní, jak svým zaměřením na autorskou tvorbu, improvizaci, tvorbu mladých lidí a pro mladé lidi, tak svým umístěním a atmosférou. 

.........................................................................................................................   

Na té nejvyšší úrovní je naším cílem propojovat. Propojovat skupiny, které se mohou zdát odlišné, slyšící s neslyšícími, mentálně hendikepované se nehendikepovanými, děti s dospělými, diváky s účinkujícími. Jsme jedineční pestrostí, a to nejen sociální, ale i myšlenkovou a názorovou.

.........................................................................................................................  

Nízká kapacita a uspořádání sálu umožňuje navazovat úzký a bezprostřední vztah s divákem a vytvářet intimní a osobitou atmosféru, díky které se diváci (především u představení pro děti) často stávají součástí dění na jevišti. 

Naší vizí je vytvoření prostoru pro  divadelní tvorbu, která je nekomerční, nepodbízivá, poctivá a vyniká svojí laskavostí a duchovním přesahem.

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->