Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 303  |  
1 2 3 4 5 ... 16 Další

Fatoumata Diakité

ID: 201049
Adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 25 let

Fatoumata je velmi chytrá dívka. Do programu adopce byla zařazena místo její sestry Salématou (20562), která trpí epilepsií a tato nemoc ji znemožnila pokračovat dále ve studiu. Maminka Fatoumaty je rozvedená s jejím otcem a znovu se provdala za jiného muže, u kterého žije nyní se svými dětmi (těch je celkem 7). Obživu shání prodejem drobných věcí. Další informace »

Fatoumata Moussa Camara

ID: 201149
Adoptována

Dívka, 4 let

Fatoumata se narodila do monogamní rodiny, kde je dalších 9 dětí (3 chlapci a 6 děvčat). Rodina jí obvykle 2x denně. Další informace »

Kabiné Camara

ID: 201099
Adoptován

Chlapec, 4 let

Otec Kabine hledá práci a snaží se různými příležitostnými přivýdělky zajistit základní potřeby rodiny. Jídlo mají 2x až 3x denně. Kabiné má dva starší sourozence. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Adoptován

Chlapec, 4 let

Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici, jeho příjem vystačí jen na zajištění jídla. Všichni žijí v rámci širší rodiny, spolu s prarodiči. Další informace »

Fodé Moussa Bangoura

ID: 201146
Adoptován

Chlapec, 5 let

Rodina chlapce má velmi omezené prostředky. Obživu zajišťuje především velmi kurážná maminka, která dělá hospodyni na univerzitní koleji. Někdy jí jednou, nekdy dvakrát denně a někdy vůbec. Fodé Moussa má dva starší sourozence a jednoho mladšího. Další informace »

Mama Aissata Camara

ID: 201095
Adoptována

Dívka, 5 let

Holčička jménem Mama Aissta žije v Kindii. Maminka jí zemřela, proto se o ni stará teta zemřelé matky, která pracuje jako hospodyně. Ta pochází z polygamní rodiny, Mama Aissata má kolem sebe proto více dětí, se kterými si může hrát. Mama Aissata má staršího bratra. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201098
Adoptována

Dívka, 5 let

Dívka pochází z velké polygamní rodiny. Otec má dvě manželky, každá z nich se stará o své děti. Prostředky nevystačí ani na pravidelnou stravu. Rodina jí většinou jen jednou, maximálně dvakrát denně. Starší děti někdy chodí prodávat mango a jiné plody. Mariama má 3 starší sourozence. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201126
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodina má problémy se zajištěním základních potřeb. Rodiče pracují na poli a denní jídlo závisí většinou na sezónní sklizni. Mariama má dva starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Aminata Kourouma

ID: 201145
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodiče Aminaty jsou nesezdaní. Dítě je s maminkou, která bydlí u rodičů. Ti však mají sami problémy se zajištěním základních potřeb. Každodenní obstarání jídla pro celou rodinu je velmi těžké. Další informace »

Bafodé Sylla

ID: 201123
Adoptován

Chlapec, 5 let

Rodiče Bafodého pracují na poli a jsou tak plně závislí na sklizni. Jídlo si mohou dovolit jednou, až dvakrát denně. Bafodé má tři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Jeanette Sylla

ID: 201120
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodiče Jeanette pracují na poli. Přestože se snaží zajistit základní potřeby rodiny, jsou plně závislí na úrodě. Jídlo si tak mohou dovolit jen jednou, maximálně dvakrát denně. Jeanette má dvě starší sestry a jednoho staršiho bratra. Další informace »

M´Mah Sylla

ID: 201158
Adoptována

Dívka, 5 let

Tato rodina, s uzavřeným manželským svazkem žije na vesnici, kde si všichni vzájemně pomáhají. V rámci svých možností se snaží zajistit základní potřeby dětí. Dívka je otcova prvorozená, v případě matky již čtvrtá v pořadí. M'Mah má 3 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Mamassata Sylla

ID: 201121
Adoptována

Dívka, 5 let

Mamassata žije v polygamní rodině. Každá z žen se stará o obživu svých vlastních dětí. Většinou jí jednou až dvakrát denně, ale i to bývá někdy těžké zajistit. Mamassata má čtyři starší bratry a jednu starší sestru. Další informace »

M'Mah Sylla

ID: 201112
Adoptována

Dívka, 5 let

M'Mah žije se svými rodiči. Matka porodila již 9 dětí a další je na cestě (2018). Zajištění obživy pro tak početnou rodinu je pouze na otci a odvíjí se především od úrody, zejména ovocných stromů. M'Mah má jednoho staršího bratra a 7 starších sester. Další informace »

Mohamed Sylla

ID: 201144
Adoptován

Chlapec, 5 let

Mohamed se narodil mladému páru, kteří jsou, jak je zvykem, pod dohledem svých rodičů. Chlapec tedy žije se svými prarodiči. Rodina jí jednou až dvakrát za den. Další informace »

Cheick Talibé Bah

ID: 201141
Adoptován

Chlapec, 6 let

Otec Talibého bývá často mimo domov. Povinnosti, spojené se zajištěním obživy rodiny, tak leží převážně na matce. Bohužel to však nestačí na to, aby si mohla dovolit poslat všechny své děti do školy, Talibé má 4 starší sourozence. Rodina jí obvykle jednou až dvakrát denně. Další informace »

Facinet Camara

ID: 201113
Adoptován

Chlapec, 6 let

Facinet pochází z dvojčat (M'Mah ID 201114). Tatínek je krejčí ve vesnici, kde žijí a to mu umožňuje zajistit základní potřeby rodiny. Je ženatý se dvěma manželkami. Ty se svými dětmi žijí pohromadě. První žena má 8 již starších dětí. Maminka Facineta se živí praním prádla. Rodina obvykle jí dvakrát denně. Facinet má 5 starších sester, jednoho staršího bratra a sestru-dvojče. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201117
Adoptována

Dívka, 6 let

Rodina Fatoumaty žije v domečku svého dědečka, společně s dalšími bratry otce i jejich rodinami. Mají těžkosti s obstaráním jídla pro všechny členy tak početné rodiny. Jídlo si mohou dovolit dvakrát až třikrát denně, v závislosti na úrodě. Fatoumata má 4 starší sourozence: 2 bratry a 2 sestry. Další informace »

Fatoumata Camara

ID: 201150
Adoptována

Dívka, 6 let

Fatoumata se narodila do monogamní rodiny, kde je dalších 9 dětí (3 chlapci a 6 děvčat). Rodina jí obvykle 2 x denně. Další informace »

Mamadama Camara

ID: 201129
Adoptována

Dívka, 6 let

Mamadama trpí deformací dolních končetin. Je možné, že růstem dojde k nápravě. Rodina je velmi chudá a má problém se zajištěním každodenního jídla. Jsou dny, kdy nejedí vůbec nic. Mamadama má čtyři starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »