Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 298  |  
1 2 3 4 5 ... 15 Další

Aissata Keita

ID: 201162
Adoptována

Dívka, 2 let

Rodina se nachází v těžké situaci, kdy nedokáže zajistit základní potřeby pro svou dceru. Do programu adopce na dálku ji zapsali, aby mohla být dívka vzdělána, a aby měla jistotu finanční podpory, která rodině chybí. Další informace »

Fatoumata Moussa Camara

ID: 201149
Adoptována

Dívka, 4 let

Fatoumata se narodila do monogamní rodiny, kde je dalších 9 dětí (3 chlapci a 6 děvčat). Rodina jí obvykle 2x denně. Další informace »

Kabiné Camara

ID: 201099
Adoptován

Chlapec, 4 let

Otec Kabine hledá práci a snaží se různými příležitostnými přivýdělky zajistit základní potřeby rodiny. Jídlo mají 2x až 3x denně. Kabiné má dva starší sourozence. Další informace »

N'Famoussa Camara

ID: 201111
Adoptován

Chlapec, 4 let

Otec N'Famoussy pracuje na poli a po sklizni se živí jako moto taxikář (přepravuje lidi na motorce), aby zajistil základní potřeby rodiny. Rodina jí jednou až dvakrát denně, v závislosti na sklizni a dostupnosti potřebných surovin. Chlapec má dva starší bratry a jednu mladší sestru. Další informace »

Makhissa Sylla

ID: 201155
Adoptována

Dívka, 4 let

Makhissa se narodila do manželského svazku. Matka však žije sama s pěti dětmi, snaží se je všechny uživit. Dívka má tři starší sestry a jednoho bratra. Protože je rodina polygamní, každá matka tak musí zajistit péči o své děti sama včetně jejich zdělávání. Další informace »

Mamoudou Sylla

ID: 201131
Adoptován

Chlapec, 4 let

Otec chlapce se živí jako krejčí ve vesnici, jeho příjem vystačí jen na zajištění jídla. Všichni žijí v rámci širší rodiny, spolu s prarodiči. Další informace »

Fodé Moussa Bangoura

ID: 201146
Adoptován

Chlapec, 5 let

Rodina chlapce má velmi omezené prostředky. Obživu zajišťuje především velmi kurážná maminka, která dělá hospodyni na univerzitní koleji. Někdy jí jednou, nekdy dvakrát denně a někdy vůbec. Fodé Moussa má dva starší sourozence a jednoho mladšího. Další informace »

Abdoulaye Camara

ID: 201147
Adoptován

Chlapec, 5 let

Abdoulaye pochází z polygamní rodiny. Protože si děti rozumí maminky společně pečují o děti a snaží se pro ně zajistit jídlo a další potřeby. Jídlo se jim daří zajistit jednou až dvakrát denně. Abdoulaye má 4 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Mama Aissata Camara

ID: 201095
Adoptována

Dívka, 5 let

Holčička jménem Mama Aissta žije v Kindii. Maminka jí zemřela, proto se o ni stará teta zemřelé matky, která pracuje jako hospodyně. Ta pochází z polygamní rodiny, Mama Aissata má kolem sebe proto více dětí, se kterými si může hrát. Mama Aissata má staršího bratra. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201098
Adoptována

Dívka, 5 let

Dívka pochází z velké polygamní rodiny. Otec má dvě manželky, každá z nich se stará o své děti. Prostředky nevystačí ani na pravidelnou stravu. Rodina jí většinou jen jednou, maximálně dvakrát denně. Starší děti někdy chodí prodávat mango a jiné plody. Mariama má 3 starší sourozence. Další informace »

Mariama Camara

ID: 201126
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodina má problémy se zajištěním základních potřeb. Rodiče pracují na poli a denní jídlo závisí většinou na sezónní sklizni. Mariama má dva starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Aminata Kourouma

ID: 201145
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodiče Aminaty jsou nesezdaní. Dítě je s maminkou, která bydlí u rodičů. Ti však mají sami problémy se zajištěním základních potřeb. Každodenní obstarání jídla pro celou rodinu je velmi těžké. Další informace »

Mohamed Soumah

ID: 201157
Adoptován

Chlapec, 5 let

Mohamed pochází z rodiny (5 starších bratrů a 2 starší sestry), kde matka hodně pracuje. Má celkem 8 dětí a každé má jiného otce. V domácnosti s nimi žije babička, která matce s dětmi pomáhá. Jídlo si mohou dovolit dvakrát denně v závislosti na úrodě. Další informace »

Bafodé Sylla

ID: 201123
Adoptován

Chlapec, 5 let

Rodiče Bafodého pracují na poli a jsou tak plně závislí na sklizni. Jídlo si mohou dovolit jednou, až dvakrát denně. Bafodé má tři starší bratry a dvě starší sestry. Další informace »

Jeanette Sylla

ID: 201120
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodiče Jeanette pracují na poli. Přestože se snaží zajistit základní potřeby rodiny, jsou plně závislí na úrodě. Jídlo si tak mohou dovolit jen jednou, maximálně dvakrát denně. Jeanette má dvě starší sestry a jednoho staršiho bratra. Další informace »

Karim Sylla

ID: 201108
Adoptován

Chlapec, 5 let

Karim se svými rodiči a sourozenci sdílí domov s dalšími příbuznými a jejich rodinami, kde zajištění základních potřeb leží na dědečkovi. Mamince Karima se daří zajistit denní stravu díky svému krejčovskému řemeslu. Problém nastává v nepředvídatelných situacích, jako jsou např. nemoci dětí, na jejichž léčbu už bohužel peníze nezbývají. Karim má 2 starší sestry (Madina je také v programu pomoci na dálku, ID 201109), další miminko je na cestě. Další informace »

M´Mah Sylla

ID: 201158
Adoptována

Dívka, 5 let

Tato rodina, s uzavřeným manželským svazkem žije na vesnici, kde si všichni vzájemně pomáhají. V rámci svých možností se snaží zajistit základní potřeby dětí. Dívka je otcova prvorozená, v případě matky již čtvrtá v pořadí. M'Mah má 3 starší a jednoho mladšího sourozence. Další informace »

Mamassata Sylla

ID: 201121
Adoptována

Dívka, 5 let

Mamassata žije v polygamní rodině. Každá z žen se stará o obživu svých vlastních dětí. Většinou jí jednou až dvakrát denně, ale i to bývá někdy těžké zajistit. Mamassata má čtyři starší bratry a jednu starší sestru. Další informace »

M'Mah Sylla

ID: 201112
Adoptována

Dívka, 5 let

M'Mah žije se svými rodiči. Matka porodila již 9 dětí a další je na cestě (2018). Zajištění obživy pro tak početnou rodinu je pouze na otci a odvíjí se především od úrody, zejména ovocných stromů. M'Mah má jednoho staršího bratra a 7 starších sester. Další informace »

Mohamed Sylla

ID: 201144
Adoptován

Chlapec, 5 let

Mohamed se narodil mladému páru, kteří jsou, jak je zvykem, pod dohledem svých rodičů. Chlapec tedy žije se svými prarodiči. Rodina jí jednou až dvakrát za den. Další informace »