Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 294  |  
1 2 3 4 5 ... 15 Další

Fatoumata Ramadan Bah

ID: 20815
Adoptována
Situace je naléhavá

Dívka, 19 let

Tatínek dívky je již několik let bez práce. Je to právě maminka, která se stará o zabezpečení rodiny. Občas jim vypomáhá její starší bratr. Rodina nemá prostředky na zaplacení výdajů na školní docházku.Dívka má dva mladší sourozence ve věku. Další informace »

Marcellin Mandou Wamno

ID: 20502
Adoptován
Situace je naléhavá

Chlapec, 24 let

Mladík je velmi inteligentní - po vystudování pedagogické fakulty se rozhodl vystudovat i zdravotnickou školu. Její studium trvá tři roky, v současnosti je v prvním ročníku (2023). Marcellin má jednoho sourozence. Rodiče jsou rozvedeni. Otec byl propuštěn ze služby a je stále bez práce. Matka odešla neznámo kam. Další informace »

Mariama Ciré Sylla

ID: 201293
Adoptována

Dívka, 3 let

Mariamin otec má mnoho dětí s různými ženami, zatímco manželku má pouze jednu. Mimo svého hlavního zaměstnání jako učitel se poté věnuje zemědělským pracem. Rodina jí dvakrát denně, a prozatím všech 5 dětí chodí do školy, je to ale na úkor dalších nezbytných potřeb jako je jídlo, ošacení či zdraví. Mariama má 4 starší sourozence. Další informace »

Mabinty Bangoura

ID: 201306
Adoptována

Dívka, 4 let

Mabinty žije v chudé rodině. Její otec nemá práci a její matka prodává hrášek na trhu, aby mohla svým pěti dětem zaručit alespoň základní životní potřeby. Jí dvakrát denně, a všechny dětí spí společně na rohoži na zemi ve skromném příbytku, který má celkem jen dvě místnosti. Další informace »

Mamata Bangoura

ID: 201294
Adoptována

Dívka, 4 let

Rodiče Mamaty nejsou sezdaní. Matka otěhotněla nechtěně, a dítě je v péči matky. Otec se bál uznat otcovstí, protože nevycházi dobře s matčinou rodinou. Mamata má staršího bratra, který se také narodil mimo manželství. Zajištění základních potřeb je pro ně velmi těžké. Další informace »

Daouda Camara

ID: 201280
Adoptován

Chlapec, 4 let

Daouda pochází z polygamní rodiny, ale žije jen se svou vlastní matkou. Situace je složitá, málokdy mají dostatek jídla, které už tak představuje pro rodinu ohromné náklady. O děti se povětšinou stará matka, která je však finančně závislá na manželovi a sama nevydělává. Další informace »

Maladö Diakité

ID: 201170
Adoptována

Dívka, 4 let

I přesto, že otec Maladö pracuje jako učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Maladö má sestru Saran Diakité ID201169 (*2018) Další informace »

Amadou Bailo Diallo

ID: 201257
Adoptován

Chlapec, 4 let

Jeho matka, jakožto švadlena těžko shání klienty a stejně tak i peníze. Rodina je finančně podporována Amadouovým strýcem, ale ani on si nemůže dovolit školné pro Amadoua, ačkoliv by si přál, aby se mohl vzdělávat. Další informace »

Fatoumata Binta Diallo

ID: 201165
Adoptována

Dívka, 4 let

Rodina se do programu adopce na dálku přihlásila, protože jí chybí nezbytné prostředky na to, aby dívka mohla chodit do školy. Po zaplacení ubytování, oblečení a stravy rodině nezbývá dostatek peněz na školné. Fatoumata Binta má bratra Mamadou Dialla ID201166 (*2015) Další informace »

Aissata Keita

ID: 201162
Adoptována

Dívka, 4 let

Rodina se nachází v těžké situaci, kdy nedokáže zajistit základní potřeby pro svou dceru. Do programu adopce na dálku ji zapsali, aby mohla být dívka vzdělána, a aby měla jistotu finanční podpory, která rodině chybí. Další informace »

Charles Nafahua Tolno

ID: 201288
Adoptován

Chlapec, 4 let

Charles je jediným dítětem svých rodičů. Žije s oběma rodiči, a přestože oba vydělávají, nedostatučeje jejich společná mzda ani na jeden pytel rýže za měsíc, jelikož musí také platit nájem. Často se tedy stává, že jí jen dvakrát denně. Další informace »

Boubacar Souadou Baldé

ID: 201273
Adoptována

Dívka, 5 let

Oba rodiče jsou aktuálně bez zaměstnání, a finanční situace je tedy velice nepříznivá. Boubacar a její bratr často musí pobývat u tety, protože nemají nic k jídlu. Společně s bratrem jsou často propouštěni ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Společně se svým bratrem Mamadouem (dítě č.201274) tedy žádají o pomoc aby mohli ve svém studiu pokračovat. Další informace »

Mariama Ciré Bangoura

ID: 201289
Adoptována

Dívka, 5 let

Mariama pochází z velké rodiny o třech dětech. Její rodiče jsou sezdaní, a bydlí společně s prarodiči v jedné domácnosti. Jí většinou pouze jednou denně, ale někdy se poštěstí a jí i dvakrát. Další informace »

Mohamed Lamine Coker Bangoura

ID: 201181
Adoptován

Chlapec, 5 let

Chlapec žije se svou babičkou a bratranci v jedné místnosti. Velmi těžko se jim shání jídlo. Mohamed má velmi rád školu, ale nemá ve svém vzdělávání žádnou podporu, proto byl zařazen do programu adopce dětí na dálku. Další informace »

M´Mah Camara

ID: 201287
Adoptována

Dívka, 5 let

M´Mah žije s oběma rodiči. Je prvním dítětem sezdaného páru, a má navíc ještě mladšího bratra. Po práci na poli si přivydělává otec ještě jako mototaxikář, aby tak vyhověl základním potřebám jeho mladé manželky a malých dětí. Rodina jí většinou dvakrát denně, ale to záleží primárně na finančních možnostech a výdělcích otce. Další informace »

Marie Jeanne Camara

ID: 201183
Adoptována

Dívka, 5 let

Marie Jeanne žije se svými rodiči, přesněji se svou maminkou, která má potíže pro dívku a její sourozence zajistit jídlo. Mamimka prodává salát, ale tím své děti nezaopatří, proto dívka někdy jí pouze jednou denně. Marie Jeanne spí na matraci se svými bratry, kteří jsou starší než ona. Kvůli všemu zmíněnému potřebuje dívka podporu. Další informace »

Saran Diakité

ID: 201169
Adoptována

Dívka, 5 let

I přes to, že Saranin pracuje jako otec učitel v soukromé škole, jeho výplata nepokrývá vše od stravy, bydlení, oblečení až po školné. Proto se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku. Saran má sestru Maladö Diakité ID201170 (*2019) Další informace »

Hassatou Dalanda Diallo

ID: 201272
Adoptována

Dívka, 5 let

Hassatou pochází z rodiny, kde otec je aktuálně bez zaměstnání, matka je zaučující se švadlena, a babička, která s nimi žije, a vydělává nejen pro ně, ale i svého manžela a své ostatní děti a vnoučata. Je však již starší a nevydělává mnoho. Proto rodina prosí o pomoc, aby mohla Hassatou chodit do školy. Další informace »

Kadiatou Diallo

ID: 201175
Adoptována

Dívka, 5 let

Rodina dívky nedisponuje dostatečnými prostředky na to, aby mohla navštěvovat školu. To je důvod, proč se rodina rozhodla dívku zařadit do programu adopce na dálku, této příležitosti si velmi váží. Další informace »

Oumou Salamata Diallo

ID: 201247
Adoptována

Dívka, 5 let

Její otec se ztratil v Lybii na cestě do Evropy v roce 2019 bez dalších zpráv. Její matka, která je pouhou hospodyní nedokáže sama pokrýt náklady na své tři děti, které tak riskují, že budou propuštěny ze školy kvůli nedoplacenému školnému. I jídlo shání stěží, jen zřídka se podaří jíst dvakrát denně. Další informace »