Skip to main content

Loučíme se s kolegou Nickem!

17.10.2023

Po více než tříleté spolupráci nás opouští jeden z kolegů, Nick. Nick Ojo Omorodion řady našeho týmu rozšířil společně s Verčou Chalupovou v červnu 2020. Na starosti měl primárně PR a propagaci Projektu adopce guinejských dětí na dálku.

Nejaktivnější byl na našem Facebookovém profilu, který se pokoušel oživit různými seriály jako “Věděli jste že…” nebo “Osobnosti.gn”. Novinky z Guineje zveřejňoval zde na webových stránkách. Na starosti měl i zpracování newsletteru. Mimo to Nick pomáhal s administrativou spojenou s projektem a fungoval i jako “technická podpora”, když to situace vyžadovala.

Ke svému působení ve Wontanaře Nick píše:

„Práce pro Wontanaru pro mě byla velmi obohacující zkušeností. Člověk má příležitost komunikovat s lidmi, se kterými by jinak nikdy nepřišel do kontaktu. Je úžasné vidět, jak může i “malá”, ale zato pravidelná pomoc tady z Česka, kde se máme v globálním měřítku nadprůměrně dobře, tak významně zlepšit život někomu jinému, kdo neměl to štěstí, a narodil se v zemi, která má bohužel zatím ještě mnoho problémů. Být součástí projektu, který má smysl a reálný dopad, bylo opravdu úžasné. Já na spolupráci s Wontanarou, Táňou, Verčou, Péťou a dalšími nikdy nezapomenu, a vždycky na ni budu vzpomínat s radostí.“

Během svého působení u nás Nick úspěšně zakončil své studium na Institutu mezinárodních studií FSV UK v oboru Západoevropská studia. Od nového roku bude plně pracovat v zahraniční redakci České televize.

Za všechnu jeho práci, kterou pro naši organizaci udělal, Nickovi děkujeme. V jeho budoucím pracovním i osobním životě mu přejeme vše dobré!

 

Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->