Skip to main content

3.11. Mírpárty na Václavském náměstí

19.10.2009

Úterý 3. listopadu v Praze na Václavském náměstí v 17 hodin. Připojte svůj hlas v symbolické písni Imagine, aby se Praha zapsala do Guinesovy knihy rekordů s největším karaoke za mír!

Zveme vás ke shlédnutí tohoto krátkého videa a pokud se vám bude líbit, pošlete ho prosím dál! Pomozte této pozvánce, aby kolovala a dostala se k co nejvíce lidem: http://mirparty.svetovypochod.cz/


Světový pochod za mír a nenásilí odstartoval 2. října z Nového Zélandu. Tato jedinečná iniciativa spojující lidi všech kontinentů projde více než 100 zemí a do České republiky dorazí na začátku listopadu.


3. listopadu v Praze na Václavském náměstí připojíme náš hlas k žádosti za ukončení násilí a válek. Uskutečníme společně to největší karaoke za mír!

Multikulturní pochod se svou různorodostí barev, nápadů, hudby i tance projde centrem Prahy – pozvěte své přátele, svou organizaci, svou školu… připojte své nástroje a nápady a staňte se součástí prvního mírového karnevalu v Praze!

Mírpárty zakončíme společným vypuštěním luceren přání – jejich světlo i naše naděje budou stoupat k nebi a svítit na další kroky Světového pochodu.

Z Prahy vyšleme silný signál, protože jsme mírumilovný národ, který odmítá války a všechny formy násilí.Úterý 3. listopadu v Praze na Václavském náměstí v 17 hodin. Připojte svůj hlas v symbolické písni Imagine, aby se Praha zapsala do Guinesovy knihy rekordů s největším karaoke za mír!Pomozte nám i vy, aby se 3.listopadu připojily další desetitisíce lidí.

Budou nás tisíce, budou nás milióny a svět se změní.Další informace: www.svetovypochod.cz


Táňa Bednářová

tana.bednarova@svetovypochod.cz

tel: 604983875


Další chystané akce:28. října – Výstup na Velkou Javořinu ›

31. října – Cestovatelský večer Světového pochodu za mír a nenásilí ›

31. října – Výstup na Říp ›

2. listopadu – Konference v Senátu ›
Fotogalerie
Nejnovější články
Všechny zprávy ->