Skip to main content
Filtrovat:   |  Celkem: 173  |  

Mamady Kaba

ID: 201230
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mamady je chytrý a zdvořilý chlapec z rodiny o šesti dětech. Mamady často nemůže sehnat nové oblečení - pouze během oslav. Jeho rodiče bylí ve dvoupokojovém domě. Jí společně s rodinou, a je jediný, kdo se aktuálně vzdělává díky skupině dobrovolníků, jelikož na školné rodina nemá finanční prostředky. Další informace »

Mariame Kanté

ID: 201216
Není adoptována

Dívka, 10 let

Mariama je velmi odvážná dívka a odhodlaná se vzdělávat. Je sirotek - oba rodiče jsou po smrti. Její prarodiče bydlí v domě o dvou místnostech, spí na jedné matraci společně s dětmi její babičky. Její dědeček, který platil její školné, také zemřel, a tak Mariame nemůže dále navštěvovat školu.Její babička si přeje aby Mariama mohla ve svém studiu pokračovat, ale chybí jí na to finanční prostředky, jelikož musí sama živit velkou rodinu o deseti dětech. Další informace »

Safiatou Konate

ID: 201217
Není adoptována

Dívka, 10 let

Safiatou Konate pochází z rodiny o sedmi dětech, kde rodiče jsou rozvedení. Safiatou žije u své babičky - tři z jejích sedmi dětí jsou ve škole. Je jednou z těch, co do školy chodí a je velmi chytrá, ale kvůli nedostatku peněz a nezaplacenému školnému nemůže nadále do školy docházet. Ráda by pokračovala ve studiu a vídala se ve škole se svými kamarády a kamarádkami. Další informace »

Mouctar Kourouma

ID: 201219
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Mouctar bydlí u svého otce, jelikož jeho matka zemřela při jeho porodu v roce 2013. Bydlí v nedokončeném domě v rodině o třech dětech, a společně sdílí jednu matraci. Žádný z jeho bratrů do školy nechodí, ale i on nyní kvůli nedostatečným finančním prostředkům nemůže pokračovat. Rád by se ke studiu vrátil, a proto žádá o pomoc. Další informace »

Aminata Rajac

ID: 201267
Není adoptována

Dívka, 10 let

Aminata pochází ze čtyřčlenné rodiny. Její maminka je hospodyně, ale poslední čtyři roky také vážně nemocná. Její otec nemá zaměstnání, a tak Aminata potřebuje podporu po finanční stránce aby vůbec mohla chodit do školy. Další informace »

Mariama Sylla

ID: 201268
Není adoptována

Dívka, 10 let

Mariama kvůli těžké rodinné situaci do školy nemůže docházet často, ale přesto má velmi slibné výsledky. Potřebuje však finanční podporu, aby se svému studiu mohla věnovat naplno. Další informace »

Bangaly Youla

ID: 201173
Není adoptován

Chlapec, 10 let

Matka chlapce je hospodyně a její příjmy nedokážou pokrýt veškeré chlapcovy potřeby. Z tohoto důvodu jej zapsala do programu adopce na dálku a slibuje si od něj, že se chlapcovi dostane vzdělání. Další informace »

Aminata Diakité

ID: 201225
Není adoptována

Dívka, 11 let

Aminata je velice usměvavá a zdvořilá dívka. Žije v domě, ve kterém se nachází pouze dvě postele - na jedné spí rodiče, na druhé Aminata se svými sestrami. K jídlu dostává buď rýži, anebo jídlo z konzervy. Byla propuštěna ze školy kvůli nezaplacenému školnému. Další informace »

Mariama Cissé Diallo

ID: 201269
Není adoptována

Dívka, 11 let

Mariama má velice ráda školu. Její otec, který za školu nese náklady je však bez zaměstnání, a Mariama tak potřebuje pomoc aby se dále mohla vzdělávat. Další informace »

Mariame Toure

ID: 201228
Není adoptována

Dívka, 11 let

Mariame je chytrá dívka. Její matka jí opustila neznámo kam a stále se ještě nevrátila. Mariame bydlí u svého dědečka v domě o dvou místnostech, který děda sám postavil, a ve kterém se stará o 8 vnuků a vnuček. Žádná ze šesti dívek nechodí do školy. Je jediná z otcových čtyř dětí která se učí, ale pouze díky skupině dobrovolníků. Potřebuje pomoc aby se mohla vzdělávat ve škole. Další informace »

Kadiatou Bangoura

ID: 201171
Není adoptována

Dívka, 12 let

Rodina dívky žije v nelehké situaci nemá prostředky na základní potřeby. Adopce by dívce velmi pomohla k dosažení základního vzdělání. Tiranké má dva sourozence Tiranké Bangouru ID201164 (*2011) a Aïchu Bangouru ID 201163 (*2015) Další informace »

Mamady Diakité

ID: 201058
Není adoptován

Chlapec, 13 let

Velmi skromá rodina. Otec zajišťoval obživu jako mechanik. Dnes trpí vážnou nemocí, která má bohužel velký vliv i na jeho práci. Otec je zoufalý, protože se mu nedaří zajistit vzdělání pro své děti. Mamady má 3 sestry narozené v letech 1990, 2000, 2003 a 2 bratry narozené v letech 1994,1997. Další informace »

Mahawa Fofana

ID: 201052
Není adoptována

Dívka, 13 let

Mahawa pochází z velmi chudé rodiny, která prochází velkou krizí. Mají problémy s bydlením, s přístupem ke zdravotní péči a ke vzdělání. Proto požádali o podporu, aby jejich dcera mohla také chodit do školy. Mahawa má sestru Djenab nar. v r. 2006 a Fatoumata Binta nar. v r. 2014. Další informace »

Aboubacar Kanté

ID: 201062
Není adoptován

Chlapec, 13 let

Otec odešel ještě když byla matka těhotná s posledním dítětem. Od té doby má problém se zajištěním obživy pro své tři děti. Aboubacar díky adopci na dálku mohl nastoupit do školy. Chlapec je velmi nadaný a dokonce přeskočil 4. třídu! Má dva bratry narozené v letech 2012 a 2015. Další informace »

Laye Mamady Doumbouya

ID: 201068
Není adoptován

Chlapec, 15 let

Rodina má celkem 6 dětí a žijí v pronajaté chýši, kde je jedna postel a tři rohože, kde spí některé děti. Otec odešel z města hledat živobytí. Matka tedy zůstala sama a stará se o vše. Záleží ji na tom, aby mohly všechny děti chodit do školy. Jedno je již podporováno naší organizací, se dvěmi dalšími jí pomáhají blízcí příbuzní. Chtěla by, aby i její další dvě děti, které jsou již ve školním věku, chodily do školy, proto požádala o pomoc. Laye má 4 sestry nar. v letech 2000, 2004, 2006, 2008 a jednoho bratra nar. v r. 2013. Další informace »

Mohamed Bah

ID: 20845
Není adoptován

Chlapec, 17 let

Otec rodiny je již dlouhou dobu bez práce. O obživu rodiny se stará matka. Mají každodenní problémy se zabezpečením jídla a bydlení. Na školní výdaje prostředky nemají. Další informace »

Abdourahime Bah

ID: 20829
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Otec rodiny je již dlouho dobu bez příjmů. Chlapec má 6 sourozenců. Všichni bydlí na předměstí Konakry a potýkají se se zdravoními problémy a zabezpečením každodenních výdajů na stravu. Další informace »

Amadou Dyouldé Barry

ID: 20832
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Chlapec pochází z početné rodiny. Má tři sestry ve věku 13, 10 a 8 let a čtyři bratry ve věku 10, 8, 3 a 2 roky. Rodina žije v podmínkách extrémní chudoby. Žijí ze dne na den a potýkají se se zdravotními problémy. Další informace »

Mohamed Lamine Camara

ID: 20953
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Mohamed Lamine žije se se svými rodiči a ve složité životní situaci. Jejich otec se snaží najít způsob, který by jeho synům pomohl ke vzdělání a tím k lepšímu budoucímu uplatnění a životu. 10-2022 Chlapec je nyní v posledním ročníku na college. Letos ho čekají přijímačky na střední školu nebo učební obor. Další informace »

Seydouba Camara

ID: 20971
Není adoptován

Chlapec, 18 let

Seydouba pochází z početné rodiny, má čtyři sourozence, a protože je jeho otec nezaměstnaný nemají dostatek peněz. Kvůli tomu si nemohou dovolit jej poslat do školy a tak hledají podporu. Další informace »